HGC İskenderun Temsilcisi Sönmez'den Baro Başkan Yardımcısı Çakıcıya Ziyaret
 Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şubeden “İskenderunda Eğitim –Öğretim”  Konulu Çalıştay Düzenlenecek
Doğu Anadolu Fay Hattındaki Deprem Aktivitesi Güneybatı (kahramanmaraş) Ve Güneye (hatay) Doğru Mu Göç Ediyor?
Arsuz Karaağgücü Spor'dan Başkan Asaf Güven'e 10 Numaralı Forma

Doktor Asaf Güven'in Yoğun çabası ve mesaisi ile başlatılan asfalt çalışması bölge halkında sevinçle karşılandı.

Yazdır
Paylaş
Karaağaç ve Nardüzü Mahallelerinde gerçekleşen altyapı çalışmalarının ardından, Arsuz Belediyesi yolların asfaltlanması çalışmalarına başladı.
Doktor Asaf Güven'in Yoğun çabası ve mesaisi ile başlatılan asfalt çalışması bölge halkında sevinçle karşılandı.
Arsuz Belediyesi, altyapı çalışmalarının bittiği ve ev bağlantılarının gerçekleştiği yerlerde yolların asfaltlanması çalışmalarına başladı. Çalışmaları Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri ile yerinde inceleyen Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, bu çalışmaların hızlı bir şekilde devam edeceğini belirtti.

Alt yapı çalışmalarının zahmetli ve pahalı olduğunu belirten Başkan Güven, “Karaağaçta altyapıdan dolayı ciddi derecede bir sıkıntımız vardı. Bu sıkıntımız da yolların kazıldıktan sonra çukur, toz, toprak olmasıydı. Bu bir altyapı çalışmasıydı. Bu altyapının çok zahmetli ve pahalı olduğunu hep söyledik. Karaağaç halkı tozdan, araçlarının çukurlara düşmesinden dolayı, değişik nedenlerle rahatsızlık yaşadılar. Doğal olarak da şikâyetler oldu. Onun için biz kendi gücümüzü, yapabileceklerimizi düzenleyip, planladıktan sonra hızlı bir şekilde bu asfalt çalışmalarına başladık. Öncelikle bizi anlayışla karşılayan ve şu ana kadar rahatsız olan Karaağaç ve Nardüzü halkına sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum. Hepimizin amacı Arsuz’a hizmet etmek. Ama şunu da bilmeliyiz ki her şey bir anda olmaz. Şimdiye kadar 4,5-5 beş aya yakın bir süre geçti. Zaten asfaltımız devam ediyordu. Ama yavaş devam ediyordu. Şu anda biz Arsuz Belediyesi olarak hızlı bir şekilde asfalta başlamış olduk. Halkın bu şikâyetlerini asgari seviyeye indirmeye çalışacağız. Bundan dolayı mutluyuz. İnşallah bir ay içerisinde sorunların büyük bir bölümü çözülmüş olacaktır. Tekrardan Arsuz’a, Karaağaç’a asfaltımız hayırlı olsun,” ifadelerini kullandı.

OKUNMA SAYISI : 432                        HABER TARİHİ : 28-08-2019  10:32:08
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.