Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

İş Dünyasından Palmiye Hastanesine Tam Destek

Yazdır
Paylaş
Palmiye Hastanesi’ne ziyaretler serisi tüm hızıyla sürüyor. Bölgemizde iş dünyasının başarılı temsilcileri, Palmiye Hastanesi hisselerinin tamamını devralan Ceritbinmez Ailesi’ni hastanede ziyaret etti.
İş Dünyasından Palmiye Hastanesine Tam Destek
Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Mithat Ceritbinmez tarafından sıcak bir ilgiyle karşılanan iş dünyasının yakından tanıdığı isimler, Palmiye Hastanesi’nin sıradışı ve kaliteli yatırımlarla adından söz ettiren Ceritbinmez Ailesiyle birlikte, sağlıkta bölgede önemli bir lokomotif konumuna geleceğini ifade ettiler. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde de mülki amirlerinin de yer aldığı protokol üyeleri, Palmiye Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Ceritbinmez’i hastanede ziyaret ederek memnuniyetlerini dile getirmişlerdi. Ceritbinmez Ailesi olarak Palmiye Hastanesi’ni vizyoner bir bakış açısıyla hareket ederek, çağın gereklerine uygun atılımlarla ve yeniliklerle geleceğe taşıyacaklarının altını çizen Yönetim Kurulu Üyesi Mithat Ceritbinmez, halk sağlığının birincil öncelikleri olduğuna vurgu yaptı. Konuklarını kadirşinaslıkla ağırlayan iş dünyasının sembol isimlerinden Mithat Ceritbinmez, aile olarak demir çelik sektöründeki yatırımlarla birlikte kendilerini sağlık sektörüne de adadıklarını belirterek, bölgede yaşayan herkesin kendileri için kıymetli olduğunun altını çizdi.  Nezih bir sohbet ortamında geçen ziyaret, hatıra fotosu çekimiyle son buldu.

 

OKUNMA SAYISI : 498                        HABER TARİHİ : 26-09-2019  09:18:14
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.