Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

İstanbul Hatay Turizm Ve Gastronomi Günleri Açılışı Gerçekleşti

Yazdır
Paylaş
İstanbul Maltepe Sahili Etkinlik Alanında, Hatay Valiliği ve Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ve tüm ilçelerin katılım sağladığı “İstanbul Hatay Turizm ve Gastronomi Günleri” açılışı gerçekleşti.
İstanbul Hatay Turizm Ve Gastronomi Günleri Açılışı Gerçekleşti
Hatay Valiliği ve Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen İstanbul Hatay Turizm ve Gastronomi Günleri, İstanbul Maltepe Sahili Etkinlik Alanı’nda açıldı. 26-29 Eylül tarihleri arasında devam edecek etkinlik Hatay’ın tüm güzelliklerini yansıtacak. İstanbul’un en renkli festivallerinden biri olan Hatay günlerinin açılışına halk yoğun ilgi gösterdi.

Hatay Günleri etkinliğine katılan Arsuz Belediyesi, hazırlamış olduğu özel tasarımlı standıyla fark yarattı. İstanbulluların karşısına Deniz, Kum ve Doğa güzellikleri konseptiyle çıkan Arsuz Belediyesi diğer ilçe stantlarından çok daha zengin görselliğiyle dikkat çekti. Arsuz ‘un tüm güzellerinin tanıtıldığı standa ziyaretçiler adeta akın etti. Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, misafirperverliğiyle İstanbullulara Arsuz ‘un      “ iklimiyle ve insanıyla sıcakkanlı olduğunu gösterdi. İlçeye has ürünlerin tanıtılarak, gelen misafirlere ikram edildi.

 

 

OKUNMA SAYISI : 263                        HABER TARİHİ : 30-09-2019  11:41:00
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.