Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Köklü
Askerleri Taşıyan Zırhlı Araç Uçuruma Yuvarlandı
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
 Ulusal Makina Teorisi Sempozyumu İSTE’de Gerçekleştirildi

Başkan Güven, "Çocuklar Bizim Geleceğimizdir"

Yazdır
Paylaş
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Belediyesi TCDD Parkında çocuklarla bir araya gelerek, onlarla birlikte vakit geçirdi.
Başkan Güven,
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Pıtırcık Kreş Tarafından,Arsuz Belediyesi TCDD Parkında düzenlenen etkinliğe katılarak, çocuklarla birlikte zaman geçirdi. Doktor kimliği ile yıllarca çocukların sevdiği ve kahramanı olduğu, şimdi ise Belediye Başkanı kimliği ile yaptığı uygulamalar ve gerçekleştirdiği hizmetlerle tüm halkın takdirini toplayan Dr. Asaf Güven, çocuklarla birlikte zaman geçirerek, onlarla eğlenceli vakit geçirdi. Doktor amcalarını karşılarında görmenin şaşkınlığı ve sevincini aynı anda yaşayan çocuklar, Başkan Asaf Güvenin yanından ayrılmadılar. Çocukların hayatımızın vazgeçilmez parçaları olduğunu belirten Başkan Güven, “ Çocuklar bizim geleceğimizdir. Çocuklara bakınca aslında geleceği görmek mümkün.  Onları nasıl yetiştirirseniz o şekilde büyürler.  Çocukların hayatlarını düzene koyması öncelikli olarak anne babanın, ikincisi ise aldıkları eğitimle mümkün oluyor. Onlara yapılan her yatırım gelecek için büyük bir adım oluyor. Onların heyecanı, mutlulukları, ne kadar yorgun olursak olalım bu yorgunluğu alıp götürüyor. Onlara zaman ayırmak ve onların topluma, Ülkeye faydalı birer birey olarak yetiştirmek bizim zorunlu vazifelerimizden biridir,” ifadelerini kullandı. Ardından çocuklara meyve suyu ve kek dağıtarak çocuklarla ayrı ayrı hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

OKUNMA SAYISI : 87                        HABER TARİHİ : 21-10-2019  09:34:46
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.