Siirt'te Şehit Düşen Özel Harekat Polisi Kurtul'un Ailesine Acı Haber Verildi
Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”

“Yeşil Arsuz’u Seviyorum” Protokolü İmzalandı

Yazdır
Paylaş
Arsuz Kaymakamlığı, Arsuz Belediyesi, Uluçınar Orman İşletme Şefliği ve Arsuz Nüfus Müdürlüğü arasında düzenlenen “Yeşil Arsuz’u Seviyorum” kampanyası iş birliği protokolü imzalandı.
“Yeşil Arsuz’u Seviyorum” Protokolü İmzalandı
Bu işbirliği protokolü, Arsuz’da yeni doğan ve evlenen kişilere günün anısına ve ilçenin yeşillendirilmesi, ağaç sevgisinin aşılanması amacıyla, Arsuz Kaymakamlığı, Arsuz Belediyesi, Arsuz Nüfus Müdürlüğü ve Uluçınar Orman İşletme Şefliği arasında imzalandı.

Arsuz Kaymakamlığı’nda düzenlenen imza törenine katılan Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “ Yeşil bir Arsuz düşüncesi ile bu protokolü imzaladık. Bundan sonra Arsuz’da yeni doğan çocukların, evlenenlerin kendi adlarına bir ağacının olmasını istedik. Böylelikle hem kendi adına bir ağacı olur, hem de daha yeşil bir ilçeye sahip olabiliriz. Bu protokolün ilçemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum,” ifadelerini kullandı.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, “Bütün kurumlarımızın işbirliğiyle, yeni doğanlar, evlenenler için, onlara bir belge vermek sureti ile fidanını alıp dikebilir. Fidan dikimini teşvik etmek, ağaç sevgisinin aşılamak, insanları yeşille buluşturmak maksatlı, çok amaçlı bir projeyi hayata geçirmiş bulunuyoruz. İlçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum,” dedi.

 

 

OKUNMA SAYISI : 311                        HABER TARİHİ : 10-12-2019  16:15:19
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.