Siirt'te Şehit Düşen Özel Harekat Polisi Kurtul'un Ailesine Acı Haber Verildi
Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”

“Kadın Eli Semt Pazarı” Haftada İki Gün Kurulacak

Yazdır
Paylaş
Arsuz Belediyesi’nin Sosyal Sorumluluk Projesi olan, Arsuz Uluçınar ve Karaağaç Mahallelerinde kurulan “Yöresel Ürünler Kadın Eli Semt Pazarı”kurulduğu mahallede, haftada iki gün hizmet verecek.
“Kadın Eli Semt Pazarı” Haftada İki Gün Kurulacak
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’in en önemli sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Yöresel Ürünler Kadın Eli Semt Pazarı, her Cumartesi Arsuz Uluçınar ve her perşembe Karaağaç Mahallesinde kuruluyordu. Halkın yoğun ilgi gösterdiği Pazar, Arsuz Uluçınar Mahallesinde cumartesi ve pazar, Karaağaç Mahallesinde ise perşembe ve cumartesi günü hizmet verecek.

Halkın ilgisinden memnun olduklarını belirten Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “ Göreve geldiğimiz günden beri her zaman belediyelerin asli görevlerinin yanında başka görevlerinin olduğu bilinciyle hareket ettik. Özellikle ekonomik sıkıntıların fazla olduğu bu günlerde, kadınlarımızın ev ekonomisine katkı sağlaması amacıyla bu Pazar yerlerini kurduk. Ev hanımlarının, evdeki emeklerinin heba olmaması ve değerlendirilmesi amacıyla, kadınlarla ilgili projelerin olması gerektiğine inandık ve gerçekleştirdik. Bu pazarlar, haftada bir kuruluyordu. Ama halkımızdan ve kadınlarımızdan gelen istek üzerine haftada ikişer güne çıkardık. Yani bundan sonra Arsuz Merkezde, Uluçınar Mahallesi Füsun Sayek Parkımızın Yanında her Cumartesi, Pazar günleri, Karaağaç Mahallesi Semt Pazarı alanında kurulan Kadın Eli Semt Pazarımız ise Perşembe ve Cumartesi günleri saat 08.00 ile 18.00 arası halkın hizmetinde olacaktır,” dedi.

 

 

OKUNMA SAYISI : 301                        HABER TARİHİ : 11-12-2019  11:20:34
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.