Başkan Tosyalı Koronavirüse Yakalandı
Hatay'da Orman Yangın
Arsuz'da 30 Ağustos Tekne Korteji
Siirt'te Şehit Düşen Özel Harekat Polisi Kurtul'un Ailesine Acı Haber Verildi

Güven; " İlimizi ve İlçemizi Türkiye Müsabakalarında Temsil Edecek Minik Oyuncularımıza Başarılar Diliyorum"

Yazdır
Paylaş
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, İskenderun Kapalı Spor Salonunda düzenlenen ödül törenine katıldı.
Güven;
İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, il genelindeki okullar arasında, çeşitli spor branşlarında düzenlenen müsabakalarda dereceye giren takım ve oyunculara, İskenderun Kapalı Spor Salonunda düzenlenen törende madalyalar ve kupaları verildi. Müsabakalarda, Arsuz Gökmeydan Ortaokulu Yıldız Erkekler Voleybol İl Şampiyonu, Arsuz Tatarlı Orta Okulu Yıldız kızlar Voleybol İl İkincisi ve Arsuz Çetillik Ortaokulu Yıldız Erkekler Voleybol İl İkincisi oldu. Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “Bu başarılarından dolayı öğrencilerimizi kutluyorum. Belediye olarak imkânlarımız dâhilinde ilçemizde spor branşlarına her zaman destek oluyoruz ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Ben bu müsabakalarda dereceye giren öğrencilerimiz başta olmak üzere, hocalarına, idarecilere ve bu başarının gelmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. İlimizi ve ilçemizi Türkiye Müsabakalarında temsil edecek minik oyuncularımıza başarılar diliyorum,” ifadelerini kullandı.

İskenderun Kapalı Spor Salonunda düzenlenen programa,ArsuzKaymakamı Musa Sarı, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, ArsuzBelediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz İlçeMilli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, Dörtyol İlçe Milli Eğitim Müdürü Ragıp Güneş, İskenderun Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündal, Okul Yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

OKUNMA SAYISI : 211                        HABER TARİHİ : 15-01-2020  09:09:54
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.