Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Oğlum Ders Çalış, Kızım Ders Çalış Derdine Son!

Yazdır
Paylaş
İskenderun’da bir ilk… Öğrencilerin huzurlu bir ortamda ders çalışmalarına olanak tanıyan eğitim odaklı kurum olarak hizmete giren Kaizen Kültür Ders Evi, görkemli bir törenle hizmete açıldı.
Oğlum Ders Çalış, Kızım Ders Çalış Derdine Son!
 Genç ve başarılı girişimciler Eda Gökpınar ve Gamze Zambak ortaklığında İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin bulunduğu caddede hizmete giren Kaizen Kültür Ders Evi’nin açılışını İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Nadir Ünal birlikte gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, eğitimi destekleyici faaliyetlerde bulunan Kaizen Ders Evi’nin kentimizde bir ilk olduğuna vurgu yaparak, Eda Gökpınar ve Gamze Zambak’ı eğitim adına bu cesur girişimlerinden ötürü tebrik etti. Açılış kurdelesinin ardından işyerini gezen Başkan Tosyalı, Başkan Yardımcısı Kemal Nadir Ünal ve tüm konuklara ikramda bulunuldu.

Kaizen Kültür Ders Evi’nde, deneme sınavları değerlendirme (LGS-YKS), eğitim koçluğu ve danışmanlık, evde ders çalışamayan öğrenciler için sessiz ve huzurlu ortamda ders çalışma ortamı, bireysel ders programı ve takibi, ödev takibi (4.5.6. ve 7. Sınıf) veli bilgilendirme, LGS, YKS, YDS, DGS çalışmaları hizmeti sunuluyor.

OKUNMA SAYISI : 383                        HABER TARİHİ : 03-02-2020  10:19:56
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.