Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Başkan Güven, “Her Zaman Vatandaşlarımızın Yanındayız”

Yazdır
Paylaş
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Akçalı Mahallesi sakinlerini ve esnaflarını ziyaret ederek, sorunlarını, taleplerini dinledi.
Başkan Güven, “Her Zaman Vatandaşlarımızın Yanındayız”
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’in mahalle gezileri devam ediyor.  Meclis üyeleri ve Birim Müdürleri ile birlikte Akçalı Mahallesini ziyaret eden Başkan Güven, burada mahalle sakinleri ve esnaflarla sohbet ederek, istek ve şikâyetlerini dinledi. Tüm mahallelerin kendisi için eşit olduğunu belirten Başkan Asaf Güven, “ Mahalle ziyaretlerimizi sıklıkla gerçekleştiriyoruz. Mahalle sakinlerimizin sıkıntılarını, isteklerini dinleyip, çözüm üretmeye çalışıyoruz. Çözüm ortaklarımız olan muhtarlarımızla sürekli istişare içerisindeyiz. Hem muhtarlarımız, hem de mahallelerde görevli olan mesai arkadaşlarımız, bizlere mahallelerdeki şikâyetleri ve istekleri iletiyorlar. Bizler de her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Tabi ki her isteği yerine getirme gibi bir şansımız yok. Ama elimizden geldiğince ve imkânlarımız el verdiği müddetçe bu istekleri belediye olarak karşılamaya çalışıyoruz,” ifadelerini kullandı.

OKUNMA SAYISI : 123                        HABER TARİHİ : 04-02-2020  09:17:27
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.