Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Aşkar; “Tüm Hocalarımızla Uyum İçinde Çalışacağız"

Yazdır
Paylaş
Karaağaçspor'da Uzun vadeli projenin Teknik Sorumluluğuna daha önce bir çok Profesyonel takımda futbol oynamış Alt yapılarda uzun yıllardır şehrimize hizmet eden genç, dinamik, Akademik donanımlı UEFA Lisanslı, Emir Altun, Fatih Toluyağ, Emre Altun, kaleci Antrenörlüğüne, Gökhan Karasu Futbol Danışmanlığı’na da, Uzun yıllar Emek veren, Hizmet eden, Ayhan Sağıroğlu getirilmiştir.
Aşkar; “Tüm Hocalarımızla Uyum İçinde Çalışacağız
Karaağaçspor Altyapıda Hocalar konusunda tecrübeli ekip kurduk. Birbirini tamamlayan, Profesyonel , Spor Akademisyenleri, UEFA B diplomalı Tecrübeli ve Başarılı bir antrenör ekibi ile Hedefimiz Tüm liğ’ler de top oynayan veya milli takım seviyesine yükselmiş, geleceğin yeteneklerini Türk sporuna kazandırmak.
Genç ve tecrübeli antrenörlerimiz sayesinde, Altyapımızda bulunan Futbolcu değerlerini, Türk Futboluna kazandırmayı hedefleyen, Skorlara bakmayan, yarışmacı değil yetiştirici kimliğimizle ön plana çıkacak, Katılım yapacağımız tüm kategorilerde küçük oyuncu oynatan, Skorsal başarıdan ziyade oyuncu başarısını hedef seçen bir anlayışla, Akademi liğ düzeyine getirecek ve Akademi liğlere katılım yapacak bir projenin temelini atıyoruz.
Bölgenin saklı yetenekleri ile yeni yıldızlar yetiştirme adına bu projenin Baş Mimarı olacağız.
Bizim için Altyapı çok önemli, Son zamanlarda fazla kaynak ayıramadık, fakat bugünden sonra hedefimiz Alt yapıyı güçlendirmek, Yetenekli futbolcuları İşlemek ve Oyuncu yetiştirmek. Bu ardada Futbol ve sosyal etkinlikler dışında Kitap okuma saatlerini de hayata geçireceğiz.
Karaağaçspor’un geçmişte oyunculara verdiği birlik, beraberlik, saygı, sevgi, bunun çok yüksek ve motive edici olması, beraber çalışmamızın kolaylığını sağlıyacak. Karaağaçspor’un bir sporcu fabrikası olduğunu, Burada Milli Takıma yakışacak istikbal vadeden sporcu yetiştirmek, hem Türkiye geneline Hem de Bölgemize sporcu yetiştirmek için Genç ve tecrübeli antrenörleriyle çalışmalarımıza yoğunlaşacağız. Saha anlamında büyük sıkıntılar çekilmesine karşın Turuncu-Beyazlı takımımız Altyapıdan verdiği ve yetiştirdiği oyuncularla ön plana çıkacaktır.
Karaağaçspor altyapısı bir de tesis ve saha imkanlarını ele geçirdiği zaman başarıdan başarıya koşacağı da gün gibi aşikar.
Bölgemizin, İl’imizin en genç kadrolarından birine sahip olduklarının altını çizen Fehim Aşkar, “Tüm hocalarımızla uyum içinde çalışacağız. Karaağaçspor 'un yönetimini, teknik kadrosunu, altyapı çalışanlarını ve futbolcularını, çok daha iyi günler bekliyor ” diye konuştu.

OKUNMA SAYISI : 187                        HABER TARİHİ : 04-02-2020  13:01:49
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.