Höyük Krom Madeni İstemiyor
Arsuzda Sevgililer Gününde En Anlamlı Ziyaret
Arsuz Devlet Hastanesi Yer Teslimi Yapıldı
İskenderundaki Orman Yangını Canımızı Bir Kez Daha Yaktı

Sarı; "Gazetecilerimiz, Bir Anlamda Kamu Vicdanının Sesi Olmaktadırlar"

Yazdır
Paylaş
Kaymakam Musa SARI, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Sarı;
Kaymakam Sarı ;“Her koşulda fedakarca görev yapan, yerine göre mesai arkadaşlığı yaptığımız ve idareciler günümüzle birlikte aynı gün kutlama yaptığımız gazetecilerimiz, ilçemizin ve ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik ve daha birçok yönden gelişerek kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır.

Demokrasilerin vazgeçilmez unsurları olan gazetecilerimiz, aynı zamanda ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli yayıncılık anlayışı çerçevesinde olayları tarafsız bir şekilde halkımıza aktarmakta, bir anlamda kamu vicdanının sesi olmaktadırlar.

Fedakârca çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun beklenti ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen basın mensuplarımızın bu gün vesilesiyle, görevlerini yaparken ya da sonrasında vefat eden meslektaşlarına Allah’tan rahmet diler, çalışan tüm gazetecilerimizin de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü en kalbi duygularımla kutlarım.” dedi.

 

 

OKUNMA SAYISI : 206                        HABER TARİHİ : 11-01-2021  14:27:48
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.