Höyük Krom Madeni İstemiyor
Arsuzda Sevgililer Gününde En Anlamlı Ziyaret
Arsuz Devlet Hastanesi Yer Teslimi Yapıldı
İskenderundaki Orman Yangını Canımızı Bir Kez Daha Yaktı

İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışması

Yazdır
Paylaş
İlçemizdeki tüm okulları kapsayacak şekilde, gönüllü katılıma dayalı olarak, pandemi tedbirleri alınarak 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akifi Anma haftası etkinlikleri kapsamında, istiklal marşını güzel okuma yarışması düzenlendi.
İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışması
Vatana, millete, bayrağı, değerlerimize, geçmişimize ve geleceğimize dair bizi en güzel şekilde özetleyen, bağlılığımızı simgeleyen İstiklal Marşımızın kabulü haftası etkinlikleri Pandemi koşulları nedeniyle daraltılarak, yine de öğrencilerimizin ve halkımızın zihinlerinde taze tutmak adına ilçemiz okullarını kapsayacak şekilde ve gönüllülük esasına dayalı olarak Kaymakamlık Amfi salonunda, öğretmenlerimizin jüri üyeliği ile İstiklal Marşını güzel okuma yarışması düzenlendi.

Yarışma sonunda dereceye girenlere ödüller verilirken, kaymakam Musa SARI  program sonunda katılan, emeği geçen öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimize, çalışma arkadaşlarına şükranlarını sunduğunu, dereceye giren giremeyen tüm öğrencileri gönüllü olarak göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı tebrik ettiğini ifade ederek bir sonraki 12 Mart haftasının, pandemiden kurtulmuş ve daha dolu ve coşkulu kutlandığı bir hafta olması temennisinde bulunduğunu ifade etti.

Programa kaymakamı Musa SARI’nın  yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan DÖNMEZ , Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

 

 

OKUNMA SAYISI : 163                        HABER TARİHİ : 10-03-2021  15:16:39
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.