Arsuz Devlet Hastanesi İçin Baskılar Devam Ediyor...
ARSUZ HALKI DEVLET HASTANESİ İSTİYOR
ARSUZ'A DEVLET HASTANESİ ŞART...
Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Köklü

19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı

Yazdır
Paylaş
Saat 10:30’da Kent Meydanında çelenk sunma töreni ile başlayan programa Kaymakamlık Rhossus Anfisi’nde düzenlenen müzik dinletisi ile devam edilirken program Kaymakamlığın ev sahipliğinde düzenlenen yemek sonrası son buldu.
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
Çelenk sunma törenin de Atatürk Anıtına Çelenklerin sunulması, Deniz Özel Eğitim Komutanlığımızda görevli bir asteğmenimizin ve Muharip Gaziler Derneği  Başkanı Gazi Hayri HANÇER ‘in  günün anlam ve önemini belirten konuşmalarının ardından öğrencilerimizce şiir okunurken program sonunda gazilerle toplu anı fotoğrafı alındı.

Kaymakamlık Rhossus Anfi salonunda düzenlenen  programda güne özel anadolu ezgileri seslendirildi . Gazilerimiz ve aileleri ile şehit yakınlarımız ve tüm protokol ve misafirler ile birlikte Kaymakamlığın ev sahipliğinde düzenlenen yemekte buluşan katılımcılar Kaymakam SARI  ve programlarda emeği geçen herkese teşekkürlerini sunduğunu ifade ettiler.

Kaymakam SARI  programa eşi Emine SARI  ile birlikte katılırken yaptığı konuşmada gazilerimizi sık sık evlerinde ziyaret ettiklerini, onları sadece bugün de değil her zaman hatırladıklarını ifade ederek onlara sağlıklı uzun ömürler dilerken şehitlerimize minnet temennilerini sundu.

 

OKUNMA SAYISI : 121                        HABER TARİHİ : 20-09-2019  09:17:36
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.