Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

3. Teknoversite Günleriiçin Geri Sayım Başladı!

Yazdır
Paylaş
Teknoversite vizyonu ile kurulan İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), artık geleneksel hale gelenTeknoversite Günleri’nin üçüncüsünü gerçekleştirecek olmanın heyecanını yaşıyor.
3. Teknoversite Günleriiçin Geri Sayım Başladı!
 İSTE, tüm teknoloji dostlarını 3-5 Mayıs 2018 tarihlerinde Merkez Kampüs’te gerçekleşecek ‘3. Teknoversite Günleri’ne’ bekliyor.

“Teknolojiyi üniversiteleştirmek ve üniversiteyi teknolojikleştirmek” hedefiyleTeknoversite Vizyonu’nu kurumsallaştırarak gelenekselleştiren İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Teknoversite Günlerietkinliğinin üçüncüsünü gerçekleştirecek olmanın heyecanını yaşıyor.Tescili İskenderun Teknik Üniversitesi’ne (İSTE) ait olan ‘TEKNOVERSİTE GÜNLERİ’  üçüncü yılında; katılımcılar için faydalı birçok eğitimi ve etkinliği içeren bir bilim ve teknoloji şenliği olarak perdelerini açıyor. 3 Mayıs 2018 (Perşembe) – 5 Mayıs 2018 (Cumartesi) tarihleri arasında İSTE Merkez Kampüs’te gerçekleştirilecek olan veözellikle teknolojiseverlerin heyecanla beklediği “3. Teknoversite Günleri’nin” açılış töreni; 3 Mayıs 2018 PerşembeSaat 13.30’daİSTE Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Konferans Salonu’nda (Kırmızı Salon) yapılacak.

Yoğun, kapsamlı ve dolu dolu bir program ileüç gün sürecek olan; teknoloji, inovasyon ve Ar-Ge uzmanlarını, otoritelerini ve ilgilileri bir araya getiren “3. Teknoversite Günleri” katılımcılar için eşsiz bir platform sunacak. 3. Teknoversite Günleri’nde; İSTE’li öğrenciler bir yıllık emeklerini ve hünerlerini de sergileyecek. Alanında uzman birbirinden değerli konuklar teknoloji gündemine dair pek çok önemli konuda konferanslar vererek öğrencileri bilgilendirecek. Teknoloji dünyasındaki güncel gelişmelerin aktarılacağı konferans, seminer ve panellerin yanı sıra; öğrenci topluluklarının kariyer günleri, eğitim programları, yarışmalar, proje sergileri, spor faaliyetleri, sergiler, film gösterimleri, bisiklet gösterileri, uçuş simülasyonu ile sanal uçuş deneyimi, 3D yazıcı ile maket yapımı gösterisi, off-road yarışmaları, robot gösterileri ve yarışmaları, konserler ve benzeri gibi birçok faaliyet ve etkinlik3. Teknoversite Günleri’nde ziyaretçileri ve katılımcıları bekliyor.Düzenlenecek çekilişlerle sürpriz hediyelerin de dağıtılacağı 3. Teknoversite Günleri’nin güncel ve detaylı programına http://www.iste.edu.tr/3-teknoversite-gunleriadresinden ulaşılabiliyor.

OKUNMA SAYISI : 676                        HABER TARİHİ : 02-05-2018  10:22:41
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.