Askerleri Taşıyan Zırhlı Araç Uçuruma Yuvarlandı
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
 Ulusal Makina Teorisi Sempozyumu İSTE’de Gerçekleştirildi
İskenderun'da Dehşet Anları

Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven Ziyaretlerde Bulundu

Yazdır
Paylaş
Arsuz Belediye Başkan Adayı Dr. Asaf Güven ve Milletvekilimiz Sayın Mehmet Güzelmansur, CHP İlçe Başkanımız Sayın Faik Çekin, meclis üyelerimiz ve halkımız ile birlikte büyüyen ve geleceğe güvenle bakan bir Arsuz için Nardüzü, Karaağaç Övündük Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Konarlı Mahallelerimize ziyaretlerde bulundu.
Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven Ziyaretlerde Bulundu
Arsuz Belediye Başkan  adayı Güven mahalle ziyaretlerinde; "Nardüzü Mahallemizde çok güzel bir kardeşlik fotoğrafı oluşturduk. Birlikte Arsuz'uz... Bahara güzel bir başlangıç yaptık Karaağaç Övündük Mahallemizde... Umudun meşalesini birlikte yaktık, birlikte büyüteceğiz.. Herkesin ve her kesimin sesi olacak bir ekiple yepyeni bir dönem için aşkla yola çıktık. Adını Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün emaneti 'Cumhuriyet'ten alan özel bir mahallemizdeyiz. Karaağaç Cumhuriyet mahallemizdeki coşku bizlere gösterdi ki; mahallemizin adına yakışan halkçı ve katılımcı yönetim için sayılı günler kaldı. Karaağaç Konarlı Mahallemizde bizleri miting havasında karşılayan herkese çok teşekkür ederim. Güven ve samimiyetle kurduğumuz kocaman bir ailenin tüm fertleriyle beraber geleceğe gülümseyen bir kente doğru emin adımlarla yürüyoruz. Gösterilen ilgiye teşekkür ederiz" ifadelerinde bulundu.

 

OKUNMA SAYISI : 223                        HABER TARİHİ : 25-02-2019  09:44:05
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.