Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Köklü

Yazdır
Paylaş
Göreve geldiği günden bu yana Başkan yardımcısı kim olacağı yönünde tartışma konusu olan Arsuz Belediye Başkan yardımcılığına dün itibariyle Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven'in onayı ile Arsuz'un sevilen ve saygı duyulan isimlerinden Nihat Köklü getirildi.
Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Köklü
Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı olarak göreve başlayan Nihat Köklü, Arsuz Kent Konseyi'nin önemli isimlerinden biri olarak başarılara imza atan bir isim.Belediye seçimlerinde Başkan Asaf Güven'in en yakınında çalışan grupta yer alan Nihat Köklü dürüstlüğüyle takdir topluyor.

1955 yılında Karaağaç'ta doğan Nihat Köklü,ilk orta ve lise öğreniminin ardından Adana İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi mezunu.Sosyal demokrat kimliğinin yanısıra,partinin her kademesinde 40 yıl çalışan Nihat Köklü,8 yıllık memuriyetin ardından 35 yıllık başarılı ticari yaşamıyla tanınıyor.Nihat Köklü 5 yıldan bu yana Arsuz Kent Konseyi Genel Sekreterliği yapıyor.

 

OKUNMA SAYISI : 443                        HABER TARİHİ : 22-10-2019  17:58:17
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.