Milletvekili Şahin Cübbeli Ahmet’in Vaazı Meclis Gündemine Taşıdı
Arsuz Devlet Hastanesi İçin Baskılar Devam Ediyor...
ARSUZ HALKI DEVLET HASTANESİ İSTİYOR
ARSUZ'A DEVLET HASTANESİ ŞART...

Arsuz Belediye Plaj Futbol Takımı, Türkiye Finallerinin İlk Maçına Çıkıyor

Yazdır
Paylaş
TFF Plaj Futbolu Ligi 2019 Türkiye Şampiyonası Finallerine seri başı olarak katılan Arsuz Belediyesi Plaj Futbol Takımı, bu yıl ile birlikte 5. kez finallere katılmış, iki kez de Türkiye üçüncülüğünü elde etmişti.
Arsuz Belediye Plaj Futbol Takımı, Türkiye Finallerinin İlk Maçına Çıkıyor
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Alanya’da 29 Ekim - 4 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirdiği TFF Plaj Futbol Ligi 2019 Türkiye Şampiyonası finallerine katılan Arsuz Belediye Plaj Futbol Takımı, yarın saat 15:00'da Adilcevaz belediyesi ile karşı karşıya gelecek.

Alanya'nın Kleopatra Plajı’nda gerçekleştirilen TFF Plaj Futbolu Ligi 2019 Türkiye Şampiyonası Finallerine seri başı olarak katılan Arsuz Belediyesi Plaj Futbol Takımı, bu yıl ile birlikte 5. kez finallere katılmış, iki kez de Türkiye üçüncülüğünü elde etmişti. Arsuz Belediyesi Plaj Futbol Takımı Kafile Başkanı Ayhan Dik, Arsuz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Hüseyin Yangın ve Antrenör Fikret Kayalı öncülüğünde finallere giden Arsuz Belediye Plaj Futbol Takımı oyuncuları bu yıl hedeflerini daha da yükseltip, Türkiye birinciliğini Arsuz'a getirmek istediklerini belirttiler.

Takımın son durumu hakkında bilgi veren Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Hüseyin Yangın, "Türkiye Süper finallerinde seri başıyız.Kuralar çekildi D gurubunda Seferihisar belediyesi ile Adilcevaz belediyesi rakiplerimiz oldu. Takım oyuncularımızın moral ve motivasyonları yerinde. Biz Arsuz Belediye Plaj Futbol takımı olarak Arsuz'a 5. kez katıldığımız süper final heyecanı yaşatıyoruz. Katıldığımız süre zarfında ligde iki Türkiye üçüncülüğümüz var. Fair play ödülü, gol krallığı ve gelecek vaad eden en genç ödülü gibi bir çok ödül aldık. Bu senede iddialıyız. Geçen sene 3. olduk ama bu sene takımımızdan daha büyük başarılar bekliyoruz" dedi

 

OKUNMA SAYISI : 268                        HABER TARİHİ : 29-10-2019  15:47:49
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.