Höyük Krom Madeni İstemiyor
Arsuzda Sevgililer Gününde En Anlamlı Ziyaret
Arsuz Devlet Hastanesi Yer Teslimi Yapıldı
İskenderundaki Orman Yangını Canımızı Bir Kez Daha Yaktı

Arsuz Belediyesi, Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

Yazdır
Paylaş
Arsuz Belediyesi Fen ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Arsuz Belediyesi, Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor
Arsuz Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, periyodik olarak sürdürdüğü çöp toplama, mıntıka temizliği, kanal temizliği, konteynerlerin etrafına bırakılan çöp ve atıkların kaldırılması çalışmalarının yanı sıra tüm mahallelerde detaylı temizlik çalışması da yapıyor. Cadde, sokak ve kaldırımlar süpürülüp yıkanırken, çöp konteynerleri de dezenfekte ediliyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ise, İlçe genelinde daha önce tespiti yapılan bozuk durumdaki yolların onarılması, düzeltilmesi, yeni yol açma, yol dolgu çalışmaları, büz boru döşeme, menfez yapımı, asfalt yama, kanal açma, istinat duvarı yapımı, istinat duvarı destekleme ve daha birçok çalışmayı sürdürüyor.

Kısıtlamaların hizmeti aksatmaması için yoğun mesai harcadıklarını belirten Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “Özellikle son dönemlerde vaka sayıları maalesef ilimizde ve ilçemizde artış göstermişken, Corona ile mücadele etmekle birlikte, belediyemiz çalışmalarını da aksatmadan yapmaya, hizmeti devam ettirmeye çalışıyoruz. Müdürlüklerimize bağlı ekiplerimizle ilçe genelinde çalışmalarımızı yapmaya, halkımızın, vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz,” dedi.

OKUNMA SAYISI : 237                        HABER TARİHİ : 05-01-2021  09:47:24
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.