Arsuz ve Samandağ Yolu Hizmete Açıldı
4 Adayın yarıştığı CHP Arsuz İlçe Kongresinde Başkan Mahmut Şirin Oldu
Arsuz Devlet Hastanesi İçin Baskılar Devam Ediyor...

Arsuz Belediyesi İlk Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

Yazdır
Paylaş
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, ilk meclis toplantısında, seçimlerin bittiğini ve artık tek amaçlarının Arsuz’a hizmet etmek olduğunu belirtti.
Arsuz Belediyesi İlk Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi
          Arsuz Belediyesi 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.  Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven başkanlığında toplanan mecliste gündem maddeleri görüşüldü. Bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde istiklal marşının okunmasının ardından, yeni dönemin ilk meclis toplantısında konuşan Başkan Güven, “Hepimizin bildiği gibi bir yerel seçimi daha geride bıraktık. Seçilen arkadaşlarımı bir kez daha tebrik ediyorum. Artık hizmet vaktidir. Bu meclis,Arsuz’da yaşayan vatandaşlara hizmet etmek için görev yapacaktır.Uyum içerisinde ve başarılı bir dönem geçireceğimizden eminim. Arsuz’u, ulusal anlamda, herkesin bahsettiği bir şehir haline getirmek en önemli hedefimizdir. Belediye meclisimizle, çalışanlarımızla örnek bir belediyecilik, örnek bir dayanışma sergileyeceğimize kanaatim tamdır. Arsuz Belediyesi olarak, kurumlar arası işbirliğini de her zaman ön sıraya koyacağız. İyi bir iletişim içerisinde çalışacağız,” ifadelerini kullandı. Konuşmanın ardından gündem maddeleri görüşüldü.

 

OKUNMA SAYISI : 268                        HABER TARİHİ : 16-04-2019  10:16:15
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.