Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Arsuz Belediyesinin Yapamadığını Başkan Lütfü Savaş Yaptı

Yazdır
Paylaş
Karaağaç spor yönetimi Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ı ziyaret ederek, Karaağaçspor Kulübü'ne verdiği maddi ve manevi destekten ötürü 10 numaralı Lütfü Savaş formasını hediye etti.
Arsuz Belediyesinin Yapamadığını Başkan Lütfü Savaş Yaptı
Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Karaağaçspor yönetimi bir deklarasyon yayınlamış, Karaağaçspor'a destek vermediği için Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha'yı sert eleştirilerle topa tutmuştu. Başkan Nazım Culha'nın aksine Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş Karaağaçspor altyapısına ve kulübe sahip çıktı, her türlü maddi ve manevi desteğini hem kulüpten hem de mahalleden esirgemedi. Karaağaçspor yönetimi de bu güzel desteği karşılıksız bırakmadı ve Başkan Savaş'ı ziyaret ederek, kendisine 10 numaralı formayı hediye etti. Yönetim tarafından yapılan açıklamada, ''Karaağaçspor camiası olarak Karaağaç Mahallesine yaptığı yatırımlardan ve özellikle kulübümüzün altyapısına verdiği destekten ve yaptığı malzeme yardımından dolayı Başkanımız Lütfü Savaş'a Karaağaç halkı adına teşekkür ediyoruz'' görüşlerine yer verdiler.

 Öte yandan görüşlerine başvurduğumuz Karaağaç'ta yaşayan vatandaşlar da, yaptıkları açıklamalarında ''Seçildiği günden bu yana Karaağaç'a bir çivi dahi çakmayan, Karaağaçspor altyapısına bir futbol topu dahi almayan Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha'nın yapamadığını, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş hayata geçiriyor. İyi ki Lütfü Başkan var da hem mahallemiz hem de Karaağaçsporumuz bir nebze de olsa hizmet ve destek alıyor. Biz artık Nazım Culha'dan umudu kestik. Nazım Başkan kahvaltılı basın toplantılarında, düğünlerde ve kokteyllerde boy göstermeye devam etsin, rahatını hiç ama hiç bozmasın'' şeklinde görüş bildirdiler.

 

OKUNMA SAYISI : 670                        HABER TARİHİ : 05-10-2018  11:46:22
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.