Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Arsuz ‘Da Dezenfeksiyon Çalışmaları Devam Ediyor

Yazdır
Paylaş
Arsuz Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Koronavirüs (COVID19) tedbirlerini genişleterek, şehrin genelindeki çöp konteynerlerinin dezenfekte çalışmalarını gerçekleştiriyor.
Arsuz ‘Da Dezenfeksiyon Çalışmaları Devam Ediyor
Koronavirüs (COVID19) tedbirlerini kapsamında ilaçlama ve temizlik çalışmalarını gerçekleştiren Arsuz belediyesi, tüm ekiplerle,ilçe genelinde çalışmalarına devam ediyor. Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven yaptığı açıklamada, “Koronavirüs’e karşı ekiplerimizce şehrimizin her bir noktasındaki sorumluluk alanımızda dezenfeksiyon başta olmak üzere, ilaçlamave temizlik çalışmalarımız devam ediyor.Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz,çöp konteynerlerini, ilaçlama, yıkama ve dezenfekte aracı ile temizleme çalışmalarını sürdürüyor.Arsuz’umuzun her bir noktasında koronavirüs’le mücadelemiz sürüyor. Bizler aralıksız olarak dezenfeksiyon çalışmalarımızı sürdürüyoruz, sizlerin de zorunlu olmadıkça evlerinizden çıkmamanızı rica ediyoruz. Evdekalın, sağlıcakla kalın,” ifadelerini kullandı.

 

OKUNMA SAYISI : 216                        HABER TARİHİ : 25-03-2020  08:10:23
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.