Askerleri Taşıyan Zırhlı Araç Uçuruma Yuvarlandı
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
 Ulusal Makina Teorisi Sempozyumu İSTE’de Gerçekleştirildi
İskenderun'da Dehşet Anları

Arsuz Karaağaç Spor Kulübü Başkanı İnan, Kongreyi Değerlendirdi

Yazdır
Paylaş
Arsuz Karaağaç Spor Kulüp Başkanı Nevzat İnan gerçekleştirmiş oldukları olağan üstü kongreyi değerlendirirken, sınırda teröristlere yönelik devam eden "Zeytin Dalı" harekatına tam destek verdiklerini söyledi.
Arsuz Karaağaç Spor Kulübü Başkanı İnan, Kongreyi Değerlendirdi
Arsuz Karaağaç Spor'dan Zeytin Dalı Operasyonuna Tam Destek

Arsuz Karaağaç Spor Kulüp Başkanı Nevzat İnan, geçtiğimiz hafta sonu kulüp olarak gerçekleştirdikleri olağan üstü kongrenin kulübün kültürüne ve geleneklerine yakışır bir şekilde gerçekleştirdiklerini söyledi. Kongreyi değerlendirirken sınırımızda terör örgütlerine yönelik gerçekleştirilen "Zeytin Dalı" operasyonuna da değinen Başkan İnan, bu operasyona yönetim olarak tam destek olduklarını belirtti.

Arsuz Karaağaç Spor 1967 kulübünün olağan üstü genel kurulunu  gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan İnan; "Olağan üstü kongre sonrası yönetime kattığımız yeni arkadaşlarımız ile daha güzel bir ekip oluşturduk. Toplantıya katılan tüm üyelerimize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı hepsine teşekkür ederim. Yeni oluşturduğumuz yönetim ile çok daha başarılı olacağımıza inanıyorum. Yönetime giren tüm arkadaşlarımız hedefinde takımı en kısa zamanda hak ettiği 3. Lige çıkarmak var. Kulüp yönetimi olarak tüm Arsuz ve Karaağaç halkının gençlerine sportif faaliyetlerde en iyi hizmeti verip, onları her türlü kötü alışkanlıklardan uzat tutup, çevik ve ahlaklı bir nesil yetiştirmenin çabası içerisinde olacaktır.

Taraf Desteğini Bekliyoruz...

Sezon başında bu yana takıma desteklerini esirgemeyen ve takıma gönül veren cefakar taraftarlarımızın desteğinin her zamankinden daha çok sürmesini istediklerini de dile getiren Kulüp Başkanı Nevzat İnan, "Tüm halkın desteğini bizlerden esirgememelerini ve maçlarda tribünleri doldurarak maddi ve manevi desteklerini bekliyoruz" dedi.

"Zeytin Dalı" Operasyonuna Tam Destek...

Askerlerimizin ülkemizin bekası ve sınır güvenliğini korumak adına gerçekleştirmiş olduğu "Zeytin Dalı" operasyonuna yönetim olarak tam destek verdiklerinin altını çizen Başkan İnan; "Ülkemizin terör örgütlerine yönelik sınırda başlattıkları "Zeytin Dalı" operasyonuna yönetim olarak destek veriyoruz. Yüce Mevlam askerlerimiz bu operasyonda muvaffak ve muzaffer kılsın" diye konuştu. 

OKUNMA SAYISI : 394                        HABER TARİHİ : 30-01-2018  08:17:09
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.