Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Arsuz Karaağaç Spor Kulübünden Kamuoyuna Duyuru

Yazdır
Paylaş
Arsuz Karaağaçspor olarak bir çok zorluğun üstesinden gelerek, büyük fedakarlıklar sonucu kulübümüzü ayakta tutmanın, gençlerimizi spora bağlamanın ve başarıyı yakalamanın azmiyle bu yola çıktığımız ilk günden bu yana kulübümüzün şimdiye kadar Başkanlık ve yöneticilik yapan tüm arkadaşlarımızın alnı açık ve başı diktir.
Arsuz Karaağaç Spor Kulübünden Kamuoyuna Duyuru
Kulüp yöneticimiz İsa Berkyürek; ASKF Hatay Başkanı Mehmet Öztürk ile bir futbolcumuzun lisans yetiştirilmesi üzerine aradığı ve 7 saat dönüş yapılmadığını bunun üstüne “Her kulübe eşit olunuz.” mesajımızdan sonra Başkanımızı arayarak “Sizin ne b*k yediğinizi biliyorum.” ifadeleriyle zan altında bırakmıştır.
Buradan Hatay ASKF Başkanı Öztürk’ e sesleniyoruz.
Hiç bir akçeli işlere girişmeyen, sadece temiz futbolu ile Hatay’ da adından şerefiyle söz ettiren kulübümüz başkanı, başkanlarına karşı “Sizin ne b.k yediğinizi biliyorum.” iddiasını derhal açıklamak zorunda olduğunu ve bu çirkin iftirayı ispatlamadığı halde güzide kulübümüzün adını böyle ithamlarda bulunarak karalayan sözlerinin karşılığını Hukuki süreçte soracağımızı beyan ediyoruz.
Müddei iddiasını ispatla mükelleftir. Eğer ispat etmezse münferittir!
“Arsuz Karaağaçspor adını kimsenin oyuncağı veya karalama defteri veya deneme tahtası yapmayacağız.”
Aynı zamanda her platformda Fair-Play’ den bahseden ASKF Başkanı Mehmet Öztürk’ ün tavrı, konuşma dili ve tehditkar söylemleri oturduğu makamı dolduramadığı ve spor anlayışına yakışmayan biri olduğunu gözler önüne sermiştir.
Arsuz Karaağaçspor ve Karaağaçspor Kulübü adına İsa Berkyürek

 

OKUNMA SAYISI : 186                        HABER TARİHİ : 20-02-2020  11:14:46
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.