Askerleri Taşıyan Zırhlı Araç Uçuruma Yuvarlandı
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
 Ulusal Makina Teorisi Sempozyumu İSTE’de Gerçekleştirildi
İskenderun'da Dehşet Anları

ARSUZ MİLYONFEST’E HAZIR

Yazdır
Paylaş
Arsuz Kaymakamlığı ve Arsuz Belediyesinin destekleri ile Milyon Yapım tarafından gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin en büyük festivali “Milyonfest Arsuz” için geri sayım başladı.
ARSUZ MİLYONFEST’E HAZIR
Arsuz Gözcüler Plajında 25,26,27 ve 28 Temmuz günleri gerçekleştirilecek festivalde Türkiye’nin en önemli sanatçıları yer alacak.  Arsuz Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü festival hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Kamp ve festival alanında yapılan düzenlemelerle misafirlerin rahat olması ve daha güvenli kamp yapabilmesi için çalışmalar devam ediyor. Arsuz belediyesi tarafından yıl boyunca gerçekleştirilen Kültür- Sanat etkinliklerinin yanı sıra, yazın devam eden festivallere ek olarak bu sene Milyonfest gibi dev bir müzik organizasyonu katıldı. Festivale olan ilgiden memnun olduğunu belirten Organizatör ve Sanatçı Umut Kuzey, “ Türkiye’nin dört bir yanında kamp-ı festival kültürünü ve iç turizmi hareketlendiren Milyonfest artık Arsuz’da. 25,26,27,28 Temmuz da Arsuz’da gözcüler plajında. Sizin için çok büyük bir hazırlık yapıyoruz. Çok güzel bir sanatçı grubumuz var.Günde 7, toplamda 28 sanatçı sahne alacak. Uzun zamandır bir araya gelmemiş, belki de hiçbir araya gelmemiş isimler sizin için bir araya gelecekler. Yaklaşık 44 TIR malzeme ile buraya geliyoruz. Dev sahnemiz, yiyecek içecek alanlarımız var. Mobil tuvaletlerimiz, duş, kamp alanlarımız var. Her şey 25 Temmuz öğlen saatlerinde sizler için hazır olacak. Katılım oldukça güzel, şu an yaklaşık 7 bin kampçı arkadaşımız var. Burada kamp kuracak ve Arsuz’un güzelliklerini keşfedecekler. Belki festivalden sonrada buranın doğal güzelliklerini yaşamaya buraya tekrar tekrar gelecekler. Buradan tüm Arsuzlulara, İskenderunlulara ve Hataylılara sesleniyorum; festivalinize sahip çıkın ve festivalinizde sizde olun. Bu arada bu festivalin gerçekleşmesinde çok büyük çaba sarf eden ve bize çok destek olan Sayın Kaymakamımız Musa Sarıya ve Belediye Başkanımız Asaf Güven’e çok teşekkür ediyorum, “ifadelerini kullandı.

 

 

OKUNMA SAYISI : 109                        HABER TARİHİ : 23-07-2019  09:08:42
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.