Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Arsuz - Samandağ Yol Çalışmasında İnceleme

Yazdır
Paylaş
Bölgemiz için yılların rüyası niteliğinde bulunan Arsuz - Samandağ bağlantı yolunun hızla devam eden çalışmalarını Kaymakamımız Musa SARI müteahhit firma yetkilileri ile ve teknik personellerle birlikte yerinde inceledi.
Arsuz - Samandağ Yol Çalışmasında İnceleme
 Fiziki gerçekleşmesi yaklaşık yüzde yetmiş’lere ulaşan ve birkaç ay içerisinde bitmesi beklenen yolun detaylarını yerinde inceleyen Kaymakam Musa SARI  teknik personellerden bilgiler aldı. Samandağ sınırı olan Akçay deresine kadar gezen ve yerinde inceleyen Kaymakam SARI  25 kilometrelik bu yolda aynı zamanda 25 km de bisiklet yolu bulunacağını ifade ederek ve yine Sayın Valimizin talimatları ile yol üzerinde beş noktada doğaya uygun şartlarda çadır ve karavan parkı, mesire alanı ve seyir terasları gibi çalışmaların da Orman İşletme Müdürlüğü ile birlikte başlatıldığını ve onların da önümüzdeki sezona hayata geçirilmesinin planlandığını ifade ederek başta projenin Mimarı sayın Valimiz Rahmi DOĞAN  ve Milletvekillerimiz, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı yetkilileri ile teknik heyet ve emeği geçen herkese şükranlarını sunduğunu ifade etti.

Kaymakam SARI ’ya ziyareti esnasında Arsuz Ziraat Odası Başkanı ve Ak Parti İlçe Başkanı Bünyamin NAL  ve Kale Mahalle Muhtarı Mehmet GEBEŞ  ile mahalle sakinleri eşlik etti.

 

OKUNMA SAYISI : 248                        HABER TARİHİ : 17-09-2019  11:13:06
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.