Askerleri Taşıyan Zırhlı Araç Uçuruma Yuvarlandı
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
 Ulusal Makina Teorisi Sempozyumu İSTE’de Gerçekleştirildi
İskenderun'da Dehşet Anları

Arsuz Zabıta'dan Tüm Mehmetçikler İçin Kan Bağışı

Yazdır
Paylaş
Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Türk Kızılayı'nın‘Zeytin Dalı Harekatı’na yönelik yürüttüğü kan bağışı kampanyasına destek verdi.
Arsuz Zabıta'dan Tüm Mehmetçikler İçin Kan Bağışı
Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı çok sayıdaki Zabıta Personeli ve Zabıta Müdürü Sinan Altan, vatandaşlara kan bağışı bilincini kazandırmak ve Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından, Suriye’nin Afrin bölgesine düzenlenen ‘Zeytin Dalı Harekatı’ndaki Mehmetçikler için kan bağışında bulundu.

İskenderun İlçesindekiAnıt Alanı'nda bulunan Kızılay’ın Mobil Kan Bağışı Toplama Aracı'nda kan bağışı sırasında konuşan Arsuz Zabıta Müdürü Sinan Altan,Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin deki terör unsurlarına karşı kahramanca mücadele verdiklerini ifade ederek,Afrin bölgesinde bulunan Mehmetçik başta olmak üzere tüm Mehmetçik'ler için kan bağışında bulunduklarını dile getirdi. Mehmetçiklerin oluşabilecek herhangi bir sağlık problemlerinde, kan ihtiyacını giderebilme adına  Arsuz Zabıta Müdürlüğü olarak personeli katkıda bulunduklarınıbelirtenZabıta Müdürü Altan, Arsuz  Belediye Başkanı Nazım Culha'nın görev ve sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ettiklerini ve böyle bir kampanyaya destek verdiklerini söyledi.Zabıta Müdürü Altan, Türk Silahlı Kuvvetleri hepimizin gözbebeğidir. Sınır güvenliğimiz adına sınırötesinde silahlı terör gruplarına karşı operasyon içerisinde olan askerimizin, tırnağına dahi zarargelmeden görevlerini tamamlayarak biran önce ülkemize, yuvalarına dönmeleri ilk temennimizdir" şeklinde konuştu.

 

 

 

OKUNMA SAYISI : 401                        HABER TARİHİ : 16-02-2018  09:29:29
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.