Arsuzda Sevgililer Gününde En Anlamlı Ziyaret
Arsuz Devlet Hastanesi Yer Teslimi Yapıldı
İskenderundaki Orman Yangını Canımızı Bir Kez Daha Yaktı
Başkan Güven, “Hep Beraber Bu Doğa Katliamına, Hepimize Zarar Verecek Bu Olaya Karşıyız”

Arsuz'a Örnek Olacak bir Yatırım!

Yazdır
Paylaş
Turizm bölgesi olan Arsuz ilçesine bölgenin insanından dev bir turizm yatırımı için kollarını sıvadı. Yatrımıcı İbrahim Tansel Bereketoğlu, yaklaşık maliyeti 5 milyonu bulan içerisinde Balık Restaurant, Şarap Evi, Yarı Olimpik Havuz, beach ve bar olan "326 Resort"u bugün basına tanıttı.
Arsuz'a Örnek Olacak bir Yatırım!
Eşi Merve Bereketoğlu ve Basın Danışmanı Sadık Devrim ile birlikte Mavi Cafe ve Restaurantta bugün basın mensuplarıyla bir araya gelen genç yatırımcı İbrahim Tansel Bereketoğlu, Arsuz ilçesine yapacağı devasal yatırım hakkında geniş bilgi verdi. Karaağaç mevkinde faaliyet gösterecek olan toplam 13.500 m2 üzerine konumlandırılmış  "326 Resort"un içerisinde Balık Restaurant, Şarap evi, Şarap Mahseni, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Nargile cafe, Çocuk parkı, Wind Beach, 326 Night Clup, Snack Bar bulunduğunu söyleyen Bereketoğlu, "Toplam 103 personel ile haftanın 7 günü siz değerli halkımızı ağırlayacağız. Tesisimizin içerisinde faaliyet gösterecek olan  rakı balık restaurantımızda taverna ve fasıl olacak şekilde programlar düzenleyeceğiz. Ayrıca 326 night  clup  haftanın 7 günü faaliyet gösterecek olup ünlü sanatçıları ağırlayarak konserler düzenleyeceğiz. Yarı olimpik yüzme havuzumuzda ve 180  metre uzunlukta kumsala sahip plajımız toplam 2500 şezlong 15 vip loca ve snack barımız ile siz değerli misafirlerimize hizmet vereceğiz.

Çocuk parklarımız tesisimizin içerisinde yer alan 2 ayrı mekanımızın havuz tarafına konumlandırılmış şekilde değerli misafirlerimiz yemeklerini yerken ve içeceklerini yudumlarken bakıcılarımız eşliğinde çocuklar kaliteli  ve güvenli vakit geçireceklerdir.

Nargile cafemiz  açık alanda değerli misafirlerimize hizmet vereceğiz.

Şarap  evi ve   şarap mahsenimizde de yıllanmış  şarap çeşitleri ile siz değerli misafirlerimize hizmet vereceğiz.

Hatay'da her geçen gün daha kaliteli daha nezih mekanlar açılmakta ve şehrimiz kalitesini her geçen gün bir çıta daha zirveye taşımaktadır. Bizde bu projemiz ile bu çıtayı biraz daha yukarı taşıyarak, sadece ilçemize değil bölgemize en kaliteli ve nezih bir ortamda hizmet vermeyi hedefliyoruz" derken bu yatırımın hayata geçirilmesine katkı sağlayan Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha'ya da teşekkür etti.

Basının sorularını da yanıtlayan Genç Yatırımcı Bereketoğlu, "Bu tesisten vazgeçmem, bu kenti terk etmem demektir. Kısmet olursa 326 Resort'un temel atma töreni 1 ay içerisinde gerçekleştirilip, Büyük bir bölümünü Ocak 2017'de halkın hizmetine sunacağız. Mart ayı içerisinde de tessisin tamamı ile bölge halkımızın hizmetine sunacağız" şeklinde konuştu. Bu yatırımı memleketime değil de nerde yapacağınız söyleyen Bereketoğlu, ülkemizin sayılı projeleri arasında yer alan 329 Resort'un Hatay ve Arsuz için iyi bir örnek olacağını söyledi. 

OKUNMA SAYISI : 3338                        HABER TARİHİ : 15-07-2016  18:13:33
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.