Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Arsuz’da, “Asansör Muayene Ve Kontrol Protokolü” İmzalandı

Yazdır
Paylaş
Arsuz Belediyesi ve Makine Mühendisler Odası İskenderun Temsilciliği arasında “Asansör Muayene ve Kontrol Protokolü” imzalandı.
 Arsuz’da,  “Asansör Muayene Ve Kontrol Protokolü” İmzalandı
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven ve Makine Mühendisler Odası İskenderun Temsilcilik Başkanı Murat Durukan, Arsuz ilçe sınırları içerisinde bulunan tüm asansörlerin periyodik muayene ve kontrollerinin yapılmasına yönelik protokolü imzaladı. Her iki taraf için hayırlı olmasını dileyen Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “ Can güvenliği açısından mutlaka asansörlerin bakım ve kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Biz bu tür protokolleri önemsiyoruz. Bu tür teknik ve standartlarının,işin ehli olan kişilerin elinden geçmesini daha doğru buluyoruz. Burada amacımız;her hangi bir kazaya mahal vermeden, kanun ve yönetmeliklerin vermiş olduğu kurallara herkesin uymasıdır. Bu protokolün her iki tarafa ve özellikle Arsuz’umuza hayırlı olmasını diliyorum,” ifadelerini kullandı. 

            Protokole göre; Makine Mühendisler Odası İskenderun Temsilciliği tarafından görevlendirilen kişilerce denetimler gerçekleştirilecek.  Tespit edilen eksiklikler, Arsuz Belediyesi’ne bildirilecek. Arsuz Belediyesi tarafından, site ve apartman yöneticilerinden eksikliklerin giderilmesi istenecek. Eksiklikler giderilmemesi, gereken şartların yerine getirilmemesi durumunda asansörler mühürlenerek, kullanıma kapatılacak.

 

 

OKUNMA SAYISI : 180                        HABER TARİHİ : 03-02-2020  10:06:31
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.