Siirt'te Şehit Düşen Özel Harekat Polisi Kurtul'un Ailesine Acı Haber Verildi
Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”

Arsuz’da ‘Herkes İçin Spor’ Etkinliği

Yazdır
Paylaş
Arsuz Kaymakamlığı ve Herkes İçin Spor Federasyonu işbirliğiyle, Arsuz Belediyesi, Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve ilçede bulunan çeşitli kurum ve kuruluşların katkısıyla Arsuz’da Herkes İçin Spor etkinliği düzenlendi.
Arsuz’da ‘Herkes İçin Spor’ Etkinliği
Saygı Duruşunun akabinde İstiklal Marşının okunmasından sonra ilçede bulunan bazı okul öğrencilerinin ve çeşitli grupların hazırlamış olduğu gösteriler sergilendi. Çeşitli sportif etkinliklerin bir arada gerçekleştiği programda, özellikle sporun insan hayatındaki önemi ve hayatını nasıl etkilediği vurgulandı.

Spor ’un yaşam kalitesi için önemli olduğunu belirten Arsuz Belediyesi Başkan Vekili Corç Turan,“Spor, huzur ve mutluluğumuz için, sağlığımız için vazgeçilmez bir unsurdur. Arsuz Belediyesi olarak, doğa ve su sporları başta olmak üzere birçok branşta halkımızı spor yapmaları için teşvik etmeye çalışıyoruz.Herkesin sağlıklı bir yaşam sürmesi dileğiyle,bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum,” şeklinde düşüncelerini belirtti. Gösterilerin ardından öğrenci ve katılımcılara çeşitli hediyeler verilerek, alanda kurulan stantlar gezildi. Günün hatırası olarak toplu fotoğraf çekimi gerçekleşti.

 

 

OKUNMA SAYISI : 290                        HABER TARİHİ : 20-11-2019  08:45:24
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.