Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması

Yazdır
Paylaş
Arsuz Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Ekipleri, koronavirüs tehdidine karşı önlemlerini arttırırken, ilçe genelinde ilaçlama çalışmalarına başladı.
Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
Arsuz Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Veteriner Hekim Şerif Akçalı, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’in talimatıyla ilçe genelinde ilaçlama faaliyetlerine başladıklarını belirtti.  Vatandaşların en fazla uğradığı alanlardan başladıklarını belirten Şerif Akçalı, “ Arsuz Belediye Başkanımız Sayın Asaf Güven’in talimatları doğrultusunda özellikle son zamanlarda Çin’de görülen ve neredeyse dünyanın dört bir yanına dağılan koronavirüs’e karşı tedbirlerimizi alıyoruz. Özellikle en kalabalık olan kurumlardan, yani Kaymakamlık, Belediye gibi yerlerden ilaçlama çalışmalarına başladık. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’müze bağlı ekiplerimizce gerçekleştirilen ilaçlama çalışmaları ortak kullanım alanları olan parklar, duraklar, bankamatikler, camiler, kiliseler, türbeler ve birçok yerde ilaçlama çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarımız ilçe genelinde devam ediyor,” dedi. 

OKUNMA SAYISI : 317                        HABER TARİHİ : 12-03-2020  16:51:40
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.