Askerleri Taşıyan Zırhlı Araç Uçuruma Yuvarlandı
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
 Ulusal Makina Teorisi Sempozyumu İSTE’de Gerçekleştirildi
İskenderun'da Dehşet Anları

Asaf Güven, Güllerle Karşılandı Dualar ile Uğurlandı!

Yazdır
Paylaş
Seçim çalışmasını tempo düşürmeden sürdüren CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, Övündük mahallesi halkı ile bir araya geldi. Vatandaşlar kendilerini selamlayan Başkan Adayı Güven'i güller ile karşılarken hayır duaları ile uğurladılar.
Asaf Güven, Güllerle Karşılandı Dualar ile Uğurlandı!
Arsuz Belediye Meclis Üyesi Adayları, CHP Arsuz Kadın Kolları Başkanı Sibel Uslu, gençlik kolları ile birlikte Övündük mahallesini gezen Belediye Başkan Adayı Asaf Güven'i mahalleli bağrına bastı. Bol bol hayır duası alan Başkan Adayı Güven içinde mahalleli tütsü yaktı. Güller ile karşılanan Başkan Adayı Asaf Güven'e mahalleli "Sizinleyiz!" "Destekliyoruz!" diyerek, hayır duası ile uğruladılar.

Övündük mahallesinde sıkılmadık el bırakmayan Başkan Adayı Güven, "Övündük'te de görülüyor ki Martın sonu bahardır. Arsuz beni yeni tanımıyor. Yıllardır bildikleri ve tanıdıkları kişiyim ben. Arsuz'un her mahallesindeki vatandaşlarla gönül bağımız var. Beni yeni tanımıyorlar" dedi ve desteklerinden dolayı hepsine teşekkür etti. Başkan Adayı Güven, Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı içinde Lütfü Savaş'a destek istedi.

Övündük mahallesi gezisi sonlarına doğru CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin'de programa katılarak, halkı selamladı.

 

OKUNMA SAYISI : 281                        HABER TARİHİ : 22-03-2019  08:35:33
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.