Arsuzda Sevgililer Gününde En Anlamlı Ziyaret
Arsuz Devlet Hastanesi Yer Teslimi Yapıldı
İskenderundaki Orman Yangını Canımızı Bir Kez Daha Yaktı
Başkan Güven, “Hep Beraber Bu Doğa Katliamına, Hepimize Zarar Verecek Bu Olaya Karşıyız”

Bakan Koca Müjdeyi Verdi…

Yazdır
Paylaş
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İl Sağlık Müdürü Hambolat ile yaptığı istişareden sonra Hatay ile ilgili önemli açıklamalar yaptı..
Bakan Koca Müjdeyi Verdi…
Bakan Koca, Hatay İl Sağlık Müdürü ile birebir de yapılan görüşmede, yürütülen çalışmalar konusunda istişarelerde bulunarak, alınması gereken ek tedbirler ile ilgili direktiflerde bulundu. Ayrıca Bakan Koca, Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat’ın Hatay ili sağlık tesisleri ve yatırım talepleri noktasında olumlu bularak Hatay halkına: sağlık altyapısın iyileştirmek üzere yoğun bir çaba içerisine girdik. Geçen yıl başladığımız Dörtyol 250 yataklı Devlet Hastanemizin inşaatını % 50 seviyelerine getirdik.75 yataklı Samandağ Devlet Hastanesi inşaatımız devam ediyor. Yakın zamanda 50 yataklı Arsuz İlçe Devlet Hastanesinin,50 yataklı Hassa İlçe Devlet Hastanesinin, Belen İlçe Hastanesinin inşaatlarına da başlıyoruz. Ayrıca İskenderun 600 yataklı İlçe Hastanemizin arsa sorunu çözüldü.12 Kasımda proje ihalesini yapıyoruz. Ayaş belediyemiz 30 dönümlük bir yer tahsis çalışmalarına başlamış durumda, tahsisin tamamlanmasını müteakip yatırım programına alıp, Payas ilçemize de hastane kazandırmak istiyoruz” dedi.

 

 

OKUNMA SAYISI : 142                        HABER TARİHİ : 12-10-2020  17:26:00
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.