ARSUZ OBJEKTİF GAZETESİ ASAF GÜVEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Güven, “Toplumlar, Gelenek Ve Görenekleriyle, Bayramlarıyla, Örf Ve Adetleri İle Var Olmaya Çalışırlar
HATAY LÜTFÜ BAŞKANA SARILDI.
Arsuza Bahar Geldi

Başkan Eryılmaz’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı

Yazdır
Paylaş
Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Eryılmaz’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı
Başkan Eryılmaz mesajında; “  Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı ve millet egemenliğinin ilan edildiği 23 Nisan 1920, tarihimizin dönüm noktalarından biridir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünyada ilk ve tek çocuk bayramı olması niteliğiyle dünya çocukları arasında barış ve kardeşliğin gelişmesinde oldukça önemli bir adımdır. Kuşkusuz tarihine, kültürüne sahip çıkan bir kuşağın varlığı bizlere umut vermektedir. Ülkemizin zenginliği olan çocuklarımız, ülkemizin her alanda gelişme gayretinin de kaynağıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Türkiye Büyük Millet Meclisini kuran tüm kahramanlarımızı şükranla anıyor, bütün milletimizin ve özellikle çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum." İfadelerine yer verdi.  

 

OKUNMA SAYISI : 49                        HABER TARİHİ : 23-04-2019  10:23:43
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.