Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Başkan Güven; "Arsuz'a Hep Birlikte Hizmet Edecez"

Yazdır
Paylaş
Başkan Güven, Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Başkan Güven;
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Nikâh Salonunda muhtarlarla bir araya gelerek, Arsuz’a hep birlikte hizmet edeceklerini belirtti.

31 Mart seçimlerinde, muhtar olarak seçilen tüm muhtarları tebrik edenArsuz BelediyeBaşkanı Dr.Asaf Güven, Arsuziçin birlikte çalışacaklarını, sürekli iletişim halinde olacaklarını ifade etti. Mahallelerdekisıkıntılardan haberdar olduğunu belirten Başkan Güven, “Mutlaka her mahallede bir sıkıntı vardır. Bizler Arsuz Belediyesi olarak hem mahallelerimize hem de ilçemize hizmeti en iyi ve en hızlı şekilde getirmek için elimizden geleni yapacağız. Bundan sonra ayrım yapmadan, ayrıştırmadan görev yapacağız. Belediyemiz bünyesinde bulunan Muhtarlık İşleri Müdürlüğünü daha aktif olarak kullanacağız. Tüm muhtarlarımız bu müdürlüğümüz ile iletişime geçip, istek ve taleplerini iletebilirler.

Hizmetin sınırı yoktur. Hizmet almak milletin hakkıdır. Mümkün olduğu kadar istek ve talepleri yerine getirmeye çalışacağız. Ama öncelikleri düşünmek lazım. İhtiyaçlarla ilgili bir sıralama yapılması gerekir. Bu ihtiyaçların kaçı Arsuz Belediyesi tarafından yapılır, kaçı Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılır değerlendirmesini yaparız. Bunları yaparken de mutlaka bir program dâhilinde yapmak gerekir. Tabi biraz da sabırlı olmak gerekir. Yapılacak tüm hizmetlerin anında olması zordur. Zamanla hangi mahallemizin, hangi hizmete ihtiyacı olduğunu tespit eder ve en kısa süre içerisinde bu hizmetin, bu isteğin yerine getirilmesi için çalışmalarımızı başlatırız, “dedi.

Ardından, Arsuz Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Ali Yoksulabakan, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’nün yetki ve sorumluluk alanları ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

 

 

 

OKUNMA SAYISI : 340                        HABER TARİHİ : 29-04-2019  16:41:12
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.