Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Başkan Güven, “Bilim Fuarı’na” Katıldı

Yazdır
Paylaş
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arpagedik Ortaokulu’nun düzenlediği, TÜBİTAKtarafından desteklenen,“Bilim Fuarı’na” katıldı.
Başkan Güven, “Bilim Fuarı’na” Katıldı
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arpagedik Ortaokulu öğrencilerinin TÜBİTAK desteği ile gerçekleştirdikleri “Bilim Fuarı” açılışını, Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez ile birlikte gerçekleştirdi.

            Bilimin öneminden bahseden Başkan Güven, “ Bilim bizim için olmazsa olmazlardan bir tanesidir. İnsanoğlunun var olması için bilim ile birlikte, yeni teknoloji, yeni yaşam alanlarıve insanların rahatına olacak şeyler bilimle birlikte olacaktır. Bilim aynı zamanda insanların daha çok bilinçli olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle, bu tip fuarların açılması çok önemlidir. Öncülük eden öğretmenlerimize, milli eğitim müdürlüğümüze ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum,” dedi. Öğrencilerin yapmış olduğu bilimsel çalışmaları yakından inceleyen Başkan AsafGüven, ilçe genelindeki okullarda, böyle yetenekli ve bilime önem veren öğrenciler olduğu için mutlu olduklarını ifade etti. Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Fuar alanını gezdikten sonra Arsuz’da düzenlenen Ortaokullar Arası Resim Yarışmasında birinci olan öğrenciye madalyasını takdim etti.

 

OKUNMA SAYISI : 331                        HABER TARİHİ : 26-04-2019  09:59:23
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.