Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Başkan Nehir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramını Kutladı

Yazdır
Paylaş
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı yayınladı.
Başkan Nehir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramını Kutladı
 Belediye Başkanı Mithat Nehir, mesajında: “Laik ve demokratik Türkiye Cumhuriyet’ini kurma yolunda atılmış en büyük adımlardan biri 23 Nisan 1920’de ülkenin saltanattan kurtulmasının, demokrasinin, ulusal bağımsızlığın ve halk egemenliğinin simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılmasının yıldönümüdür. 23 Nisan 1920 tarihi,halk  iradesini üstün kılan, laik, demokratik, çağdaş Cumhuriyet rejimini getiren günü simgelemektedir. 23 Nisan; Demokrasinin, ulusal bağımsızlığın ve halk egemenliğinin simgesidir. Bağımsızlık ve İstiklaldir. Demokrasidir.

23 Nisan tarihini ülkemiz için özel, önemli ve ayrıcalıklı kılan bir başka neden de Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından, bugünün tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmiş olmasıdır. Bu bayram, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’ün geleceğin sahipleri çocuklara verdiği değerin, duyduğu güvenin en büyük göstergesidir

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında temennim; tüm çocukların çocukluklarını gerektiği gibi yaşayarak ileri yaşlara ulaşmaları, çocuk gelinlerin, çocuk işçilerin,şiddetin, olumsuzlukların tamamen ortadan kalkmasıdır.

Bugün bizlere düşen görev,  Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bizlere bıraktığı mirasa sahip çıkmak ve  parlamenter laik,demokratik Cumhuriyet değerlerini  yaşatmak olmalıdır.

 Aydınlık yarınlarımızın temsilcileri sevgili çocuklarımızın bayramını ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyorum.” İfadelerine yer verdi.

 

OKUNMA SAYISI : 644                        HABER TARİHİ : 23-04-2018  09:46:31
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.