Milletvekili Şahin Cübbeli Ahmet’in Vaazı Meclis Gündemine Taşıdı
Arsuz Devlet Hastanesi İçin Baskılar Devam Ediyor...
ARSUZ HALKI DEVLET HASTANESİ İSTİYOR
ARSUZ'A DEVLET HASTANESİ ŞART...

Başkan Savaş Karaağaç Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Yazdır
Paylaş
Göreve geldiği ilk günden bu yana hemşehrilerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini ilk ağızdan dinleyerek daha kaliteli hizmet üretmeyi hedefleyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, 19 Aralık Salı günü Arsuz Karaağaç Mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Başkan Savaş Karaağaç Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi
 Fikir alışverişlerinin yaşandığı toplantıda Başkan Savaş’a Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha da eşlik etti.

Konuşmasında bugüne kadar Arsuz ilçesine yapılan alt yapı ve içme suyu hatları hakkında bilgiler paylaşan Başkan Savaş, “ HBB olarak daha iyi hizmet yapabilmek için imkanlarımızı maksimum seviyede kullanmaya devam ediyoruz. Çok zor şartlarda fazla iş yapmaya çalışıyoruz. Bizler sizlerin de desteğinizin farkındayız.Kanalizasyon çalışmalarımız için şu anda yol çalışmalarımıza ara verdik. Önümüzdeki günlerde kanalizasyon ve doğal gaz çalışmalarının ardından yol yapım çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Arsuz halkının kanayan yarası olan kanalizasyon sorununa çözüm bulmaya çalışıyoruz. Sizden sadece biraz sabır bekliyoruz” açıklamalarında bulundu.

Nazım Culha, “Arsuz ilçesi genel anlamda gerekli yatırımları alıyor. Bu yüzden Başkan Savaş’a çok teşekkür ediyoruz. Karaağaç’ın iki tane problemi vardı biri alt yapıydı diğeri ise elektrikti. Coğrafyanın çok geniş olması sebebiyle projelendirme çalışmaları biraz uzun sürmüş olsa da Başkanımızın takibi ile çalışmalar en kısa zamanda gerçekleştirilmeye devam edecek. Ayrıca HBB tarafından İskenderun’a yapılacak olan spor kompleksi ile ilgili de çalışmalarımız devam ediyor, en kısa zamanda yepyeni bir spor kompleksini İskenderunlu hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

OKUNMA SAYISI : 564                        HABER TARİHİ : 20-12-2017  09:29:48
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.