Askerleri Taşıyan Zırhlı Araç Uçuruma Yuvarlandı
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
 Ulusal Makina Teorisi Sempozyumu İSTE’de Gerçekleştirildi
İskenderun'da Dehşet Anları

Başkan Savaş’tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Yazdır
Paylaş
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Savaş’tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
Başkan Savaş mesajında, toplumun temel direği kadınların hayatımızdaki yeri ve önemine değinirken yaşamın her alanında, sevgiyi, fedakârlığı ve üretkenliği temsil eden huzurlu ve sağlıklı bir toplumun oluşmasında kadınların temel taşı olduğuna vurgu yaptı.

Ülkenin gelişmesinde ve çağdaş düzeye ulaşmasında kadınların önemli bir yere sahip olduğunu belirten Lütfü Savaş sözlerine şöyle devam etti; “Millet olarak tarihimizle, değerlerimizle, toplumsal ve sosyal yapımızla hemşehrilerimizin rengine, ırkına, mezhebine, diline, dinine,  inancına ve cinsiyetine göre asla ayrımcılık yapmayan bir medeniyetin temsilcileriyiz. Kadınlarımızın hayatın tüm alanlarına etkin bir şekilde var olmalarına imkân sağlayacak şartları hazırlamak, her türlü ayrımcılığa karşı mücadele etmek hepimizin sorumluluğudur.

Memleketimizin üreten, çalışan, vazgeçmeyip başaran, emeğiyle değer yaratıp yarınlara katan, sevgi dolu yürekleri ve fedakârlıklarıyla dünyayı güzelleştiren tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.”

 

 

 

 

 

OKUNMA SAYISI : 191                        HABER TARİHİ : 08-03-2019  08:51:58
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.