Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Başkan Vekili Corç; “Ormanlar, Yaşanabilecek Birçok Doğal Afeti Önleyen En Büyük Engellerdir"

Yazdır
Paylaş
Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü koordinasyonunda başlatılan "Geleceğe Nefes ol" kampanyası çerçevesinde Arsuz’da on binlerce fidan toprakla buluşturuldu.
Başkan Vekili Corç; “Ormanlar, Yaşanabilecek Birçok Doğal Afeti Önleyen En Büyük Engellerdir
Ülkemizde doğaya ve çevreye olan duyarlılığı arttırmak ve geliştirmek amacıyla başlatılan bir farkındalık projesi olan “Geleceğe Nefes Ol” kampanyası kapsamında, Arsuz’un Işıklı Mahallesinde defidan dikimi gerçekleşti.Arsuz Belediye Başkan Vekili Corç Turan, Daire Müdürleri, Meclis Üyeleri,Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, çocuklar ve halkın yoğun katılımıyla fidan dikme etkinliği gerçekleşti.

Ağaçların, Ormanların oksijen deposu olduğunu belirten Arsuz Belediye Başkan Vekili Corç Turan, “Ormanlar, yaşanabilecek birçok doğal afeti önleyen en büyük engellerdir. Bu yüzden ormanların korunması çok önemlidir. Ormanlar tıpkı insanlar gibidir. İnsanlar gibi doğarlar, büyürler. Ormanlar, doğada yaşayan hayvanları içerisinde barındırır. Ormanların bol olduğu yerlerde yabani hayvanlar, her hangi bir sorun yaşamadan hayatına devam etmektedir. Bu yüzden sadece kendimizi değil, tüm canlıları düşünmek zorundayız. Bu fidanların, insanların faydalanabileceği zeytin ağacı olmasını memnuniyetle karşıladım. Özellikle zeytin ağacı fidanının fazla olması temennisiyle, bu güzel projenin Arsuz’umuza, ülkemize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ”dedi.

 

OKUNMA SAYISI : 202                        HABER TARİHİ : 14-11-2019  09:47:22
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.