Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Bayramlaşma Gaziler ve Halkın Katılımıyla Gerçekleşti

Yazdır
Paylaş
Ramazan Bayramı münasebeti ile Belen Belediyesi Şehitler Abidesi Sosyal tesisinde saat 10:00’da düzenlenen Bayramlaşma töreni; Kaymakam Abdulaziz AYDIN, Belediye Başkanı Adnan VURUCU, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları ve üyeleri, Kamu Kurum ve Kuruluşların Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, Gazilerimiz ve halkın katılımında gerçekleştirildi.
Bayramlaşma  Gaziler ve Halkın Katılımıyla Gerçekleşti
 Karşılama sonrası yapılan konuşmalarda;

Belediye Başkanı Vurucu; “Mübarek Ramazan ayını tamamlamanın huzuru ile erişmiş olduğumuz Ramazan bayramı münasebeti ile bir araya gelmiş bulunuyoruz. Öncelikle hepinizin Ramazan Bayramını kutlarken, Şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, gazilerimizi minnet, şükranla anıyor acil şifalar diliyorum. İlçemizde bugüne kadar huzur içerisinde kardeşçe yaşadıklarını, bundan sonra da aynı duygu ve düşüncelerle tüm siyasi görüşlere saygı ve hoşgörü içerisinde yaşamlarımızı sürdüreceğimizi, bir hafta sonra da bir seçim geçireceklerini ve ülkemize, milletimize ve ümmetimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bayramlaşma törenine katıldığınız için teşekkür ediyor, rabbim hepinizin yar ve yardımcısı olsun. Hepinizin Ramazan Bayramını tekrar tebrik ederim.” Dedi.

Kaymakam Aydın ise; “Yarattığı manevi iklim ile bizi çepeçevre sarmalayan, birlik ve beraberlik duygularımızı, en önemlisi de yardımlaşma ve merhamet duygularımızı pekiştiren bir Ramazan ayını daha geride bırakarak Ramazan Bayramına ulaşmış bulunuyoruz. Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutlarım, birlik beraberlik içerisinde daha nice bayramlara ulaşmayı Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Hakikaten bizim bayramlarımızın gerek katılımcı sayısı itibariyle, gerekse de tüm siyasi partilerimizin gösterdiği ilgi alaka muhabbet dolayısıyla çok canlı, hareketli ve kalabalık geçiyor. Bu katkıyı veren tüm siyasi parti temsilcilerimize, dostlarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Rabbim bizi birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara eriştirsin inşallah, hepinize katılımınız için çok teşekkür ediyorum, mübarek Ramazan Bayramınızı kutluyor, sağlık ve afiyetler diliyorum. “ Dedi.

 

Konuşmaların tamamlanmasını müteakip, Protokolün misafirleri uğurlaması ile Bayramlaşma töreni sona erdi.

 

 

OKUNMA SAYISI : 486                        HABER TARİHİ : 18-06-2018  12:09:58
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.