Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Vali Ata’ya Karayolları Projesi Hakkında Bilgiler Verdi

Yazdır
Paylaş
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’da bulunan eski karayolları arazisi üzerinde Akdeniz’in en güzel eko parkının yapacaklarını belirtti.
Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Vali Ata’ya Karayolları Projesi Hakkında Bilgiler Verdi
Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Hatay Valisi Erdal Ata birlikte projenin yapılacağı eski karayolları arazi içerisinde incelemelerde bulundu.

Vali Ata’ya yapılacak proje hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Yaklaşık 50 dönüm üzerine yapılacak olan bu projemiz kente ayrı bir değer katacak. Projemiz ile ilgili gerekli yazışmalar tamamlandı. Çok kısa bir süre ihaleye çıkacak. Çalışmalar kısa bir sürede tamamlanacak. Sayın Valimize burada planlanan çalışmalar hakkında bilgiler verdik. Yol sonuna kadar bu bölgeye halkımıza en iyi şekilde hizmet verecek bir reaksiyon alanı oluşturacağız. Bu alanın İskenderun’a kazandırılmasından dolayı emeği geçenlere başta Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyoruz “dedi.

Başkan Seyfi Dingil,”Proje içerisinde betonarme olmayacak. Yazlık açık hava sineması, amfi tiyatro alanı, çocuk parklarıyla, engelli-engelsiz oyun grupları, oturma banklarıyla, kermes alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, sosyal tesis, botanik bahçeler, paten pisti ve buna benzer halkımızın faydalanacağını bir çok hizmeti burada gerçekleştireceğiz. Bu bölge  Akdeniz’in en güzel botanik bahçesi yeşil alanı olacak. İskenderun halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Daha sonra Vali Erdal Ata ve Başkan Seyfi Dingil proje hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Düzenlenen inceleme programında İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Halim Öztaş ve Park Bahçe Müdürü Aylin Selçuk’ta hazır bulundu.

OKUNMA SAYISI : 549                        HABER TARİHİ : 30-01-2018  14:10:50
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.