Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

ÇALIŞMAYAN GEREKSİZ LED EKRANLARA PARA VAR 800’E YAKIN SPORCUSU OLAN “YILDIZ FUTBOLCU TARLASI” KARAAĞAÇSPOR’A PARA YOK!

Yazdır
Paylaş
Ekonomi kriz dönemlerini yaşadığımız şu günlerde... Arsuz Belediyesi Lale devrini andıran uygulamalarıyla adından söz ettiriyor.
ÇALIŞMAYAN GEREKSİZ LED EKRANLARA PARA VAR 800’E YAKIN SPORCUSU OLAN “YILDIZ FUTBOLCU TARLASI”  KARAAĞAÇSPOR’A PARA YOK!
2016 yılında Arsuz Belediyesi bünyesindeki İmar Ltd. Şti. tarafından satın alınan 2 Adet Led ekranların uzun zamandan bu yana çalışmaması vatandaşların tepkisini topluyor.  Satın alındığı ilk haftalarda sadece Arsuz Belediyesi’nin bayram kutlama mesajlarının yer aldığı led ekranlarının uzun zamandan bu yana çalışmaması led ekranlara verilen paranın çöpe atılması anlamına geliyor. Led ekranlar biri Arsuz dörtyol ağzı Otoban kavşağında diğeride 20 m. yol üzeri mikado karşısında yer alıyor.Arsuz halkı sokaktaki vatandaşın nabzını tuttuk ve bir dokunduk bin ah işittik

ARSUZ HALKI SORUYOR:

Bu led ekranlar hangi amaçla ve  ne kadar fiyatla satın alındı?

Led ekranları çok fahiş bir parayla satın alınarak belediyenin ciddi anlamda zarara uğratıldığı yönünde iddialar var. Bu iddiallar doğrumu?  Sadece bir kaç hafta çalışan ve sonrasında arıza yaparak hizmet veremeyen led ekranlar bozuk mu satın alındı?

Led ekranların satın alan belediye bünyesindeki İmar ltd. şti’nin başındaki o dönemin yöneticisinin led ekranlarını satan kişiyle her hangi bir akrabalık bağı var mı? 

ilçede bu kadar eksiklikler var iken bir civi dahi çakılmamışken alel acele yangından mal kaçırırcasına led ekranların satın alınması ve hala hizmet vermeyerek atıl durumda bekletilmesine Arsuz halkı çok öfkeli...

Led ekranların üzerindeki Arsuz Reklam ibaresi hangi firmaya ait? Yoksa bu ibare bazı gerçekleri kamufle etmek için mi konulmuş.

Şimdi Arsuz halkı bu sorulara acilen yanıt bekliyor.  Arsuz belediyesi ile ilgili hali hazırda bu tarz israf gereksiz harcamalarla ilgili iddialar var iken belediye yönetiminin Karaağaçspor’a destek vermemesi vatandaş nezninde gereksiz led ekranlara para var da Karaağaçspor’a neden para yok yorumlarına neden oluyor.

 

OKUNMA SAYISI : 375                        HABER TARİHİ : 22-10-2018  09:51:30
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.