Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

CHP’DEN KARAAĞAÇ’TA GÖVDE GÖSTERİSİ

Yazdır
Paylaş
Yerel seçimlere tüm Türkiyede olduğu gibi Hatay’da da iddialı hazırlanan CHP Arsuz’a bağlı Karaağaçta geniş kapsamlı muhteşem bir mitinge imza attı...
CHP’DEN KARAAĞAÇ’TA GÖVDE GÖSTERİSİ
Mitingi sadece Arsuz Objektif ekibi takip etti...Mahşeri kalabalığı andıran mitinge CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet GÜZELMANSUR, Suzan ŞAHİN, Serkan TOPAL, CHP İl başkanı Halil İbrahim ÖZGÜN, CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü SAVAŞ, Arsuz İlçe Faik ÇEKIN İyi Parti il ve ilçe yöneticileri Arsuz Belediye Başkan Adayı Dr. Asaf GÜVEN katılarak vatandaşlarla bütünleşti... CHP Hatay Milletvekilleri yaptıkları konuşmalarında CHP’nin oy oranını rekorunu bu defa Defnenin değil Arsuz’un kıracağına vurgu yaptılar... CHP Milletvekillerinin konuşmaları sık sık Lütfü Savaş ve Asaf Güven lehine yapılan sevgi tezahüratlarıyla kesildi.. Dr. Asaf Güven’de yaptığı konuşmasında “ Sizlerin samimi ve sıcak ilgisi enerjimizi artırıyor gücümüze güç katıyor...İnşallah 31 Mart zaferi sizlerin desteğiyle rekor oy oranıyla CHP’nin olacak ”dedi. Güvenin konuşması alkış tufanı aldı.

OKUNMA SAYISI : 767                        HABER TARİHİ : 28-03-2019  16:28:47
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.