Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Culha,“Ordumuz Ve Operasyona Destek Veren Tüm Güvenlik Güçlerimizin Dualarımızla Yanında Olacağız"

Yazdır
Paylaş
Arsuz belediyesi, ilk günden beri Zeytindalı harekatına verdiği desteği, bu kez de ilçe genelinde esnaflara Ay yıldızlı Türk Bayrağı dağıtarak sürdürüyor.
Culha,“Ordumuz Ve Operasyona Destek Veren Tüm Güvenlik Güçlerimizin Dualarımızla Yanında Olacağız
Zeytindalı harekatının başarılı olması, vatan topraklarından ve sınırlarımızdan tüm terörist unsurların temizlenmesi, Mehmetçiğin muzaffer bir şekilde yuvasına dönmesi temennisiyle toplumun tüm kesimleriyle desteğini açıkça ifade ettiğini belirten Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, milli birlik ve beraberlik duygusunun en güçlü bir şekilde hissedilmesi gereken bir dönemde atılması gereken tüm adımları ‘amasız ve fakatsız’ atmaya devam edeceklerini söyledi.

Vatan topraklarının ve sınır ötesinin terörist unsurlardan temizlenmesi için can siperane savaşan asker ve polisin her zaman yanında olmaya ve sonuna kadar destek vermeye devam edeceklerinin altını çizen Başkan Culha, “Ordumuz ve operasyona destek veren tüm güvenlik güçlerimiz muzaffer bir şekilde yuvasına dönene kadar dualarımızla yanlarında olacağız. “ dedi. 

Arsuz ilçesini ay yıldızlı Türk Bayraklarıyla donatarak halkın duyarlılığını göstermeye devam edeceklerini belirten Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürü Sinan Altan, Belediye Başkanı Nazım Culha’nın talimatları doğrultusunda tüm zabıta personelinin bayrak dağıtma işlemini ilçenin tüm mahallelerinde yapacaklarını ifade etti. 

 

 

 

OKUNMA SAYISI : 533                        HABER TARİHİ : 05-03-2018  11:35:20
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.