İskenderundaki Orman Yangını Canımızı Bir Kez Daha Yaktı
Başkan Güven, “Hep Beraber Bu Doğa Katliamına, Hepimize Zarar Verecek Bu Olaya Karşıyız”
Bakan Koca Müjdeyi Verdi…
Hatay'da  Haftanın 5 Günü Yüz Yüze Eğitim Kararı

Dereli; "Gençlerimiz Geleceğimiz İçin Önemli"

Yazdır
Paylaş
Arsuz Atatürkçü Düşünce Derneği Gençlik Kolları Başkanı ve Üyeleri İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli’yi makamında ziyaret etti
Dereli;
Arsuz Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gençlik Kolları Başkanı Erdinç Devrim ve üyeleri; Erdem Harmaoğlu, Süleyman Devrim, Ali Zorlu, Tuğçe Kel, Pınar Kılınçİskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli’yi makamında ziyaret etti. Prof. Dr. Türkay Dereli; gençliğin geleceğimiz için çok önemli olduğunun altını çizerek, “bu bağlamda Üniversite olarak gençlerimizin önünü açmak için gayret sarf ediyoruz” dedi. Konusu; “Atatürk, Bilim ve Üniversite” olan keyifli bir sohbet sonrasında Prof. Dr. Türkay Dereli tarafından Arsuz Atatürkçü Düşünce Derneği Gençlik Kolları Başkanı ve üyelerine “Üniversite – Bir Dekan Anlatıyor” adlı bir kitap hediye edildi. Ziyaret sonrasında, Prof. Dr. Türkay Dereli’yi ziyaret eden Arsuz ADD üyeleri, kendilerine gösterilen ilgi ve ayrılan zaman için teşekkür ettiler.

 

OKUNMA SAYISI : 2429                        HABER TARİHİ : 15-07-2016  09:45:31
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.