Arsuzda Sevgililer Gününde En Anlamlı Ziyaret
Arsuz Devlet Hastanesi Yer Teslimi Yapıldı
İskenderundaki Orman Yangını Canımızı Bir Kez Daha Yaktı
Başkan Güven, “Hep Beraber Bu Doğa Katliamına, Hepimize Zarar Verecek Bu Olaya Karşıyız”

Dereli; "Gençlerimiz Geleceğimiz İçin Önemli"

Yazdır
Paylaş
Arsuz Atatürkçü Düşünce Derneği Gençlik Kolları Başkanı ve Üyeleri İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli’yi makamında ziyaret etti
Dereli;
Arsuz Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gençlik Kolları Başkanı Erdinç Devrim ve üyeleri; Erdem Harmaoğlu, Süleyman Devrim, Ali Zorlu, Tuğçe Kel, Pınar Kılınçİskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli’yi makamında ziyaret etti. Prof. Dr. Türkay Dereli; gençliğin geleceğimiz için çok önemli olduğunun altını çizerek, “bu bağlamda Üniversite olarak gençlerimizin önünü açmak için gayret sarf ediyoruz” dedi. Konusu; “Atatürk, Bilim ve Üniversite” olan keyifli bir sohbet sonrasında Prof. Dr. Türkay Dereli tarafından Arsuz Atatürkçü Düşünce Derneği Gençlik Kolları Başkanı ve üyelerine “Üniversite – Bir Dekan Anlatıyor” adlı bir kitap hediye edildi. Ziyaret sonrasında, Prof. Dr. Türkay Dereli’yi ziyaret eden Arsuz ADD üyeleri, kendilerine gösterilen ilgi ve ayrılan zaman için teşekkür ettiler.

 

OKUNMA SAYISI : 2511                        HABER TARİHİ : 15-07-2016  09:45:31
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.