Arsuz Devlet Hastanesi İçin Baskılar Devam Ediyor...
ARSUZ HALKI DEVLET HASTANESİ İSTİYOR
ARSUZ'A DEVLET HASTANESİ ŞART...
Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Köklü

Dingil: "Dualarımız Mehmetçiklerimizle"

Yazdır
Paylaş
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ordumuzun Afrin’de kahramanca bir mücadele verdiğini belirtti.
Dingil:
Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Türk Milletinin her zaman ordusunun yanında olduğunu belirterek devam eden Afrin operasyonu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Afrin’de bir süre önce başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı’na katılan kahraman Mehmetçiğimize Allah’tan muvaffakiyetler diliyoruz. Her daim şanlı ordumuzun yanındayız. Bu güzel vatan için gözünü kırpmadan göğsünü siper eden askerimiz var olsun. Allah yar ve yardımcısı olsun. Şehadete yürüyen şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad eder şehit yakınlarının her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha belirtiyoruz ” dedi.

Başkan Seyfi Dingil,” Ülkemizin güvenliği halkımızın huzuru için can siper hane bir şekilde Zeytin Dalı Operasyonu’nda Mehmetçiğimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. Dualarımız Mehmetçiklerimizle. Biz Türk milleti, güçlü bir devletiz. Bizi kimse yıkamaz. Kimse bölemez. Bunun üstesinden de şanlı ordumuz gelecektir. Dualarımız onlarla. Milletimiz ülkesine, devletine, bayrağına ve ordusuna sahip çıkıyor. İnşallah en kısa sürede oradaki tüm bölücü hain terör grupları kökünden temizlenecektir. Bundan zerre kadar şüphemiz yoktur ” şeklinde konuştu.

OKUNMA SAYISI : 425                        HABER TARİHİ : 30-01-2018  10:24:43
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.