Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Dingil; "En Büyük Engel Zihinlerde Oluşan Engellerdir"

Yazdır
Paylaş
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, engelli vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını belirtti.
Dingil;
Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Belen Özel Engelsiz Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Engelli öğrenciler ile tek tek ilgilenen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”En büyük engel zihinlerde oluşan engellerdir. Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar her zaman engelli vatandaşlarımızın yanında olduk olmaya devam ediyoruz. Bütün engeller kalkabilir, yete ki zihinlerde bir engel olmasın, yoksa bütün engeller kalkar hayat engelsiz ve kolay bir hale rahatlıkla getirile bilir. Bir yandan da eğitim çalışmaları ile toplumda zihinde oluşan engelleri de hep birlikte kaldırmalıyız “dedi.

Belediye olarak engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak adına bir takım çalışmalar yaptıklarını belirterek,”Bu konu da toplumun her kesimine önemli görevler düşüyor. İnşallah daha güzel günlerde bir arada olacağız. Hükümetimiz engellilerimize her türlü desteği çok şükür veriyor. Sahipsiz bırakmıyor, bu ülkenin tüm vatandaşlarının sahipsiz olmadığı gibi engellilerimizde sahipsiz değildir. Bizlerde belediyemizin imkânları ölçüsünde sizlere her zaman destek olmaya hazırız ” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Seyfi Dingil, öğrenciler ile tek tak ilgilenerek öğrencilerinin sıkıntılarını dinledi.

OKUNMA SAYISI : 602                        HABER TARİHİ : 11-01-2018  08:55:14
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.