Arsuz Devlet Hastanesi İçin Baskılar Devam Ediyor...
ARSUZ HALKI DEVLET HASTANESİ İSTİYOR
ARSUZ'A DEVLET HASTANESİ ŞART...
Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Köklü

Dingil; "Gençlerin Spora Yönelmesi Önemli"

Yazdır
Paylaş
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, gençlerin spor okullarımız ve spor kulüpleri sayesinde sağlıklı bir birey olarak yetişmekte olduğunu belirtti.
Dingil;
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,İkem Kolejini ziyaret ederek "Spor Diyabeti Yener " etkinliği kapsamında İkem Koleji Basketbol takımı ile İskenderun Engelliler Spor Kulübü arasında oynanan basketbol maçını izledi.

Maç öncesinde engelli sporculara başarılar dileyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Spor yapmak insanın sağlığını korumanın yanında bedenini ve ruhunu da dinlendirir. Bu vesile ile spor kulüplerimizin okullarımızın spora göstermiş olduğu ilgi bizleri memnun ediyor. Beden ve beyin sağlığında aktivitenin önemine dikkat çekmek için ‘Spor Diyabeti Yener” sloganıyla öğrencilerinde katılımı ile düzenlenen etkinliğin son derece faydalı olduğuna inanıyorum” dedi.

Başkan Seyfi Dingil,”Burada güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Genç nesillere sağlıklı bir yaşam için sporun önemi anlatılmak istendi. Organizasyonu gerçekleştirenlere teşekkür ediyor, bu tür organizasyonlarında her zaman gençlerin yanında olacağımızı belirtiyoruz" şeklinde konuştu.

Etkinlik sporcular ile toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

OKUNMA SAYISI : 532                        HABER TARİHİ : 30-11-2017  10:04:22
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.