Siirt'te Şehit Düşen Özel Harekat Polisi Kurtul'un Ailesine Acı Haber Verildi
Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”

Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Cengiz Çoban ‘ a Veda Yemeği

Yazdır
Paylaş
Yaklaşık 8 yıldır Hatay ‘ da görev yapan , İlçemizdeki görev süresini dolduran ve Adana Ordu Evi Müdürü olarak atanan Kıdemli Albay Cengiz Çoban ve eşi Fusun Hanım onuruna veda yemeği düzenlendi.
Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Cengiz Çoban ‘ a Veda Yemeği
Uluçınar Eğitim Merkezi Komutanı Deniz Yarbay Ünsal KIZIL 30 Ağustos’ta Albay rütbesini alarak Arsuz Garnizon Komutanlığını devir alacak .

Kaymakam SARI günün anısına Kıdemli Albay Cengiz ÇOBAN’a ilçemizde yaptığı başarılı çalışmalar  ve halkımızla olan sıcak diyaloğundan dolayı  teşekkür plaketi ve hediye   takdim etti. Yemeğin ardından konuşan Kaymakam SARI , Albay Cengiz ÇOBAN  ile  birlikte çalışmaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, "Garnizon Komutanımız başarılı bir şekilde Arsuz ’daki görevini tamamladı. Kendisi ile çalışmış olmaktan mutluluk duydum. Diliyorum ki yeni görevinde de başarılı ve mutlu olur.Kendisine ve eşi Fusun hanımefendiye sağlık ve huzur dilediğini " ifade etti. Garnizon Komutanı Kd. Alb Cengiz ÇOBAN   ise düzenlenen veda yemeği için teşekkür ederek, Arsuz 'da görev yapmış olmaktan mutluluk duyduğunu , kendisine destek olan herkese teşekkürlerini sunduğunu  ifade eden ÇOBAN  , Arsuz’dan güzel anılarla ayrıldığını söyledi.

Veda Yemeğine Kaymakam Musa SARI , Garnizon Komutanı Cengiz ÇOBAN ve eşi Fusun Hanım , Belediye Başkanı Asaf GÜVEN , Uluçınar Eğitim Merkezi Komutanı Deniz Yarbay Ünsal KIZIL, Jandarma Komutanı Erkan KARAKAŞ  , Siyasi ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ,Milli Eğitim Müdürü  Ramazan DÖNMEZ,  Tarım ve Orman Müdürü Serkan YILMAZ  katıldı.

OKUNMA SAYISI : 331                        HABER TARİHİ : 05-08-2019  12:20:08
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.