Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Genel Koordinatörü Yaşar, "Hedefimiz 3. Basamağa Yükselmektir!"

Yazdır
Paylaş
Gelişim Hastanesi Genel Koordinatörü Ozan Yaşar ve Hastane Başhekimi Dr. Ömer Caymaz, Vera Cafede basın mensupları ile bugün bir araya geldi.
Genel Koordinatörü Yaşar,
Gelişim Hastanesinin gelecek ile ilgili hedeflerini anlatan Gelişim Hastanesi Genel Koordinatörü Ozan Yaşar, en iyi hizmeti sunarak Adana'yı ayağımıza getirmek  olduğunu belirtti.

Gelişim Hastanesinde ciddi gelişmeler ve değişimler olduğunun altını çizen Genel Koordinatör Yaşar, "Hedefimiz hastanemizi resmi olarak 3. basamağa yükselmektir. Bunun içinde ameliyathane sayısını 7'ye,  yatak sayısını da 300'e çıkartıyoruz. Kısaca hedefimiz üniversite hastanesi gibi olmaktır. Şuan bu hizmeti veriyoruz ama 3. basamağa çıktığımızda resmi olarak bu hizmeti vermiş olacağız. En iyi hizmeti sunarak Adana'yı ayağınıza getirmek istiyoruz" diyerek, buradaki hastaların başka illere gitmesini bir anlamda önlemiş olacaklarını kaydetti.

Soru cevap şekilde gerçekleşen toplantıda, hasta memnuniyetinin ve hastaya geri dönüşlerin 20 dakika içerisinde olması gerektiğinin önemine vurgu yapılırken, Hastane Başhekimi Dr. Ömer Caymaz'da, "Üniversite hastanesi ile yarışır hale geldik. Her geçen gün büyüyoruz. Büyüme bina olarak değil; verimlik, personel eğitimi ve kalite ile büyüyoruz. Sağlık turizmi konusunda da Hatay'ın gururuyuz. İlimizde sağlık turizminde tek akreditasyona sahip olan hastane biziz!" dedi ve yeni yatırımların geleceğinin müjdesini verdi.

 

 

OKUNMA SAYISI : 360                        HABER TARİHİ : 09-10-2019  12:45:48
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.